Zasiali vietor a prišla búrka

A.Danko dokázal potopiť SNS excelentným spôsobom.SMER zaslúžene prehral.Most-Híd dostal účet za opakované strkanie hlavy do piesku … a ostatné sa uvidí časom.

Víťazstvo Matoviča a spol.je síce prekvapením,ale na druhej strane len logickým dôsledkom všetkého,čo sa odohralo po roku 2016.Výsledok volieb prinesie podobnú vládu,aká vznikla v roku 2010.A len čas ukáže,či vydrží celé volebné obdobie,alebo to opäť skončí vzájomnými podrazmi.

Sklamaním je,že sa dostane k moci pokrytectvo,symbolizované A.Kiskom a R.Sulíkom.Priam smiešne vyzneli slová lídra liberálov o pokračovaní v úspechu na politickom bojisku.Je asi jediný,kto nevidí postupný ůpadok SaS.O exprezidentovi netreba plytvať slovami.Reálny výsledok jasne ukázal spoľahlivosť prieskumov verejnej mienky (na objednávku) a jedna lastovička leto nerobí.

Kde skončí SMER ? V zabudnutí.Bude nasledovať cestu HZDS a SDKÚ,a nič na tom nezmenia ani kozmetické zmeny v jeho vedení.

Niektorí sa dnes potichu utešujú víziou predčasných volieb v blízkej budúcnosti.Voľby na Slovensku sú zbytočné,kým sa nezmení volebný zákon,ktorý je pozostatkom večného “otca” národa a dnešného “padišaha” z dediny neďaleko Trenčianskych Teplíc.Kým sa nevytvoria volebné obvody podľa regiónov,kde budú kandidovať voličovi známi ľudia,nezmení sa vôbec nič.

Sľuby sa sľubujů,blázni sa radujú.Kto si pamätá vývoj od roku 1990,môže sa len nad sľubmi politikov trpko pousmiať.

A čo by malo prísť ako prvé ? Možno by mali budúci členovia koalície kůpiť R.Sulíkovi zrkadlo,nech vidí v prvom rade seba,nemoralizuje nad inými a opustí aktívnu politiku,pretože sa ako ústavný činiteľ stretával s M.Kočnerom.A ak naozaj bol obeťou,tak len vlastného ega … 

Keď fazuľové vetry velia národom …

29.03.2026

Veľmoci si žijú svojím záujmom a snažia sa ho naplniť všade a za každú cenu.Prezieravý politik sa stretne/zaujima o názor každèho,somár hika – s kým híkať nebude.Národ a štát ? Nedajte sa vysmiať … Médiá vypúšťajú fazuľovè vetry (podľa hesla “koho chlieb ješ,toho pesničku spievaj) a žiaľ – na národe sa prejavuje úpadok vzdelanosti,vplyv krvavej [...]

EÚ zavádza sankcie proti USA za agresiu voči Iránu …

02.03.2026

Európske intelektuálne pornohviezdy objavili význam slova “morálka” Akurát zabudli na jeden meter pre všetkých.Takže žiadne sankcie nebudú,keďže väčšine netrčia ani päty … slintanie a zúrivosť prichádzajú len pri blokovaní sankcií proti Rusku. Zvláštne … ľudstvo je nepoučiteľné,starý kontinent je na čele účelovej slepoty.Každé storočie sa nájdu páni [...]

… a vodičom je do plaču

25.01.2026

Snaha o konsolidáciu verejných financií (rozkradnutých a porozdávaných politikmi) sa zmenila na legitímne výpalníctvo.Zákony sa (štandardne) interpretujú účelovo a tak nečudo – ak sa k tomu pridá legislatívny eurokreténizmus,jednèmu je do plaču … Tzv.absolútnu prednosť chodcov sme už spomínali – raz bola a rýchlo sa veci vrátili naspäť,pretože [...]

Primátor mesta Prešov František Oľha.

Na troch križovatkách vypli semafory. Prešov vyhlásil mimoriadnu situáciu

10.04.2026 17:35

Piatkové vypnutie avizoval prevádzkovateľ.

Világi

Világi a spol. si z vyše miliardového zisku MOL-u odkrojili skoro 640 miliónov eur

10.04.2026 17:16

Zisk Skupiny MOL pred zdanením v roku 2025 dosiahol 1,11 miliardy eur, čo predstavuje 11-percentný pokles v porovnaní s rokom 2024.

autobusová stanica, Žiar nad Hronom

Stanicu z čias socializmu opravia za milióny eur. Modernizácia prichádza po dekádach čakania

10.04.2026 17:00

Rekonštrukciu odštartujú v najbližších dňoch.

Pope / Leo XIV /

Pápežov odkaz svetovým lídrom: Kresťan nemôže stáť na strane tých, ktorí zhadzujú bomby

10.04.2026 16:55

Kritizoval, že svet je poznačený „absurdným a neľudským násilím“, ktoré je poháňané chamtivosťou a nenávisťou.

cudzinec

Kto sa nepoučí z vlastnej minulosti,je nútený si ju opakovať.Budúcu koalíciu volili tí,ktorí dali moc do rúk šialencov a hlupákov vo voľbách 2020.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,459
Celková čítanosť: 10362024x
Priemerná čítanosť článkov: 4214x

Autor blogu