Založ si blog

Aký pán, taký krám . . . ( Diktátor)

Zůfalstvo Matoviča a jeho soldatesky nepozná hraníc.Je viac než isté,že plošné testovanie odmietne značná časť obyvateľstva,pričom má na toto rozhodnutie jednoduchý a pochopiteľný dôvod – nechce sa ocitnúť v tesnej blízkosti s potenciálne chorými a ohroziť tak seba i svojich blízkych.Zrejme nikto nepovedal NajObyčajnejšiemu,že ľudia na umelej ventilácii do obchodu – nechodia.

Preplnené nemocnice či pribúdajúce obete,nenápadné upozorňovanie na blížiaci sa kolaps zdravotníctva,už neskryté vydieranie obyvateľstva (kde vôbec nejde o ochranu zdravia a spoločnosti,ale len protiústavnú demonštráciu sily),to všetko o niečom svedčí.

Presnejšie o tom,že tu od roku 1990 vládnu skorumpovaní zlodeji,zapredané “filcky” cudzieho záujmu,zdevastovaná ekonomika závislá na výrobe a exporte železa … svinstvo na pultoch obchodov,či mocenské boje v záujme vyrovnania účtov z minulosti … čo ešte potrebuje národ,aby sa naozaj zobudil.Zrejme nestačili ani verejne prezentované urážky,kde bol označený za svorku psov …

Koho a kedy prebudí arogantné správanie súčasnej garnitúry,nevedno.Tancovať nad zatýkaním prokurátorov a sudcov veľmi nemôžeme,pretože hniloba má korene veľmi hlboko.Čo iným trvalo stáročia,my sme stihli za tridsať rokov.

Dnes je možné kúpiť si úrad prezidenta,miesta v parlamente či samosprávach sa kupujú tiež dávno.Kto si myslí,že je to inak,nech si položí otázku,ako inak sa k funkciám môžu dostať daňoví podvodníci (ktorí nesedia len pre premlčanosť ich skutkov),osoby s kontaktmi na podsvetie,a iné “morálne” elity národa.Dokonalou ilustráciou arogancie moci sú neexistujúce politické strany pri riadení štátu.Politickú mafiu nezastaví nič.A už vôbec nie zákon,ktorý si sama (účelovo) napísala a schválila.

Test začal.A treba sa pozorne zamyslieť,prečo najzúrivejšie reakcie vyvoláva množstvo reakcií obyvateľstva,ktoré hovorí – testovať áno,ale verejne nie.Súkromne a iným druhom testu.A ajhľa,zrazu sa ktosi snaží pretlačiť ako povinnosť – buď bude náš test,alebo nič !Prečo niekto pretláča test,o ktorom sám priznal,že výsledok môže a nemusí zodpovedať realite (a test je teda o ničom)?Čí kšeft alebo záujmy stoja v pozadí?

Je to test vašej inteligencie a poslušnosti.Necháte sa manipulovať a neskryte vydierať ľuďmi,ktorých správanie vyvoláva skôr potrebu zásahu psychiatra?Dajte si odpoveď – prečo má byť ukazovateľom vašej zodpovednosti nespoľahlivý test ?

D I K T Á T O R

Pristavte vlaky pre amerických špiónov

15.03.2022

A ostaneme s torzom politických strán,rovno môžeme zrušiť úrad prezidenta a zrejme aj pribudne hviezdička na americkej zástave Ako oznámili kolaborujúce médiá,NAKA zadržala štyri kusy ruských špiónov.Súdiac podľa vrieskania médií,financovaných z rôznych pochybných (mimovládnych) zdrojov som čakal,že ruských špiónov bude aspoň plný kamión … nebol. Možno by bolo [...]

Čo proamerickí hlupáci nechápu …

14.03.2022

Je to jednoduché,hoci pre nich nepochopiteľné.Nechceme konflikty s kýmkoľvek v mene čohokoľvek … nechceme byť vazalmi,ale partnermi A súčasnosť hodnotíme optikou minulosti,pretože každá udalosť má svoje príčiny. Priklad – karibská kríza bola o amerických obavách z umiestnenia sovietskych rakiet na Kube,čo bolo priamou reakciou na americké rakety v Turecku. A [...]

Dokedy budete trpieť moc v rukách Pinocchia ?

13.03.2022

Komentáre k možnému vývoju konfliktu na Ukrajine vyvolávajú skôr znepokojenie,než dávajú obraz nejakej „reality“.A výkriky slovenskej vládnej verchušky pôsobia ako zúfalý krik pacientov uzatvoreného oddelenia psychiatrie. Možno to vyznie kruto,ale Slovensko už dávno nie je nezávislým štátom a vazalská zmluva s USA bola len zlatým klincom,potvrdzujúcim [...]

Stará vojenská munícia Trenčianske Teplice

Muníciu už mali bratia vo zveráku, otec prišiel v pravej chvíli

13.08.2022 09:00

Hory okolo Trenčianskych Teplíc môžu ukrývať viac vojenskej munície ako potok, v ktorom sa pred pár dňami našla nefunkčná časť.

Bosna / Migrant / Migranti /

Frontex: Počet migrantov prichádzajúcich do EÚ prudko stúpa

13.08.2022 08:36

Ukrajinskí utečenci vstupujúci do EÚ cez jej hraničné priechody nie sú v týchto číslach zahrnutí.

Salman Rushdie

Rushdie je po útoku a operácii na ventilátore, zrejme príde o oko

13.08.2022 07:11

Britský spisovateľ Salman Rushdie je po niekoľkohodinovej operácii napojený na ventilátor.

sulik, matovic

Politológ Koziak: Menšinová vláda je cesta k predčasným voľbám

13.08.2022 06:00

Ak naozaj vznikne menšinová vláda, nebude funkčná. Je to cesta k predčasným voľbám. Určite preto bude rásť napätie v spoločnosti, hovorí politológ Tomáš Koziak.

cudzinec

Nič nie je horšie,ako vláda zla,zrodeného z nenávisti a zákernosti.Nič nie je horšie,ako zverenie osudu národa do rúk neschopných ľudí s mesiášskym komplexom,ktorí sa spoja aj s Diablom,aby sa pomstili. Ako môže viesť spojenie s mafiou k potrestaniu mafie ?

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,407
Celková čítanosť: 8658879x
Priemerná čítanosť článkov: 3597x

Autor blogu