Založ si blog

(NE)Skryté mafiánske praktiky vládnucej garnitúry

Dobrovoľné testovanie,ako tomu hovorí súčasná koalícia,pokračuje ďalším vydieračským krokom … kto sa nezúčastnil testovania,nemusí sa dostať do obchodu na bežný nákup,pretože nejaký vagabund-sviňa-zlodej-podvodník-mafián vymyslel právo obchodníkov na požadovanie certifikátu o teste …

Zámerne som použil invektívy,pretože zloženie súčasnej vládnucej soldatesky si iné označenie ani nezaslúži.Čo trvalo Talianom dvesto rokov,stihla pospolitá Slovač za tri dekády.V niečom sme naozaj svetoví,stačí sa pozrieť na náš vládny výkvet morálky a bezúhonnosti – môžeme začať podvodníkmi s „kúpenými“ diplomovými prácami,pokračovať štartérmi/poskokmi mafie,pridajme si k tomu známu „filcku“ M.Kočnera,neprávoplatne odsúdeného na 19 rokov v kauze zmeniek,a keď to všetko pekne dokreslíme zložením opozície,kde sa teraz mnohí trasú (kto a kedy začne o nich kecať na nesprávnych miestach),máme naozaj „výkvet“ národa.

A radšej ani nespomínajme praktiky,využívané počas prezidentských kampaní,pretože by väčšinu slušných ľudí naplo na dávenie.Všetko je na predaj,ak sa ponúkne primeraná cena … alebo stojí v pozadí niečí záujem.

Desaťtisíce ľudí museli nedobrovoľne absolvovať darebácke testy,ktorých výsledok je dôveryhodný asi tak,ako charita podvodníkov z čias privatizácie,či pohrobkov mafie,ktorí zbohatli – lebo prežili.Testy,ktorých absolvovanie ukázalo veľa a nepotvrdilo vlastne vôbec nič.Po teste stále platí,že „absolvent“ je možno zdravý a možno nakazený.Naozaj „fantastický“ výsledok obrovskej investície s pochybným pozadím.Pochybným pozadím už len preto,že tomu predchádzalo cielené vydieranie národa v štýle – uznáme len výsledky „našich“ testov.Testov,z ktorých efektívnosti je na smiech asi každému,kto si čo i len trošku privoňal k matematike.Akú výpovednú hodnotu má test,kde môže byť výsledok nepresný v každom treťom prípade ? Žiadnu.Čo však chceme od ľudí,ktorí dokázali klamať a podvádzať už počas univerzitného štúdia ?

Štát založený vlastizradou alebo presnejšie pošliapaním ústavných práv občanov … asi ani nemôže mať inú budúcnosť

Kam vlastne smerujeme ? Nemôžeme sa diviť,však ani poriadne neuschol atrament na dohode o páde bývalého režimu,a už sa na Slovensku rozťahovali pohrobkovia nadradenej rasy … ľudia,ktorí odsúdili fašizmus,ale jeho praktiky si ľahko a ochotne osvojili.Kto má peniaze a moc, môže všetko.

Dnes je Slovensko na úrovni krajín tretieho sveta.Ekonomicky i politicky závislé na tom,čo a kto spoza stola v Bruseli prikáže.Ak nevyhovuje vláda,zvrhne sa za pomoci médií a osprosteného národa,ktorý namiesto myslenia verí všetkému,čo mu natárajú mediálne filcky politikov.Nedokázali sme prežiť ani storočie bez nádvlády šľachty,ktorá sa len z čias habsburskej monarchie transformovala na čosi modernejšie a lesklejšie.A keďže máme v sebe neustále povestnú kvapku krvi poddanstva v štýle „pán veľkomožný môžu všetko“,nečudo,že sa nám na Slovensku rozťahujú aj podvodníci,ktorí sa na chrbte pospolitej Slovače snažia ovládnuť zbytky ako-tak nezávislých trhov.Zlatým klincom je ich podpora zo strany európskych politických i finančných štruktúr,ktorým vôbec nevadí neustále ignorovanie právnych noriem a obchádzanie zákonov.

Za tridsať rokov sme sa nechali vrátiť do 30.rokov – minulého storočia.Dobrovoľne a naivne sme sa nechali okradnúť skoro o polovicu života … nemôžeme sa teda diviť,že sa nám vyškierajú mafiáni vo verejných funkciách,alebo ich poskokovia.A vracajú nás do čias feudalizmu.

Sklamaný pätolízač Korčok perlil . ..

07.04.2024

Severoatlantický sluha Korčok to nezvládol. Aj tak prezidenta nepotrebujeme.Je hanbou,že nie sme schopní nájsť skutočné osobnosti. Na vlastný štát sme nedorástli….

Vysvetlenie pre ochranárske „trúby“

20.03.2024

Hlavne pre jedného magora Erika. Skúste napchať do 2-izbového bytu dvadsať ľudí.Stačí na pár dní.A pochopíte (ak máte čím),že potrebujete pomoc psychiatra. Slovensko nie je nafukovacie, v knihách nájdete,aké územie potrebuje jeden dospelý medveď. Na vaše sprosté rady,čo strčiť do záhrady,aby tam nechodili medvede,si nájdite seberovných magorov. A choďte príkladom [...]

Každý vládca má svojho šaša (akurát nám nie je do smiechu)

22.01.2024

Matovič a Heger mali Remišovú,Fico má Šimkovičovú Dámy majú jedno spoločné – nedostatok výbavy na pochopenie vlastnej neschopnosti.Niekto s priemerným intelektom by reagoval diplomaticky.A priznal by kritikom právo nesúhlasiť.V prípade hlupáka príde arogancia.Niečo na štýl „Čo si to dovoľujete? Viete,kto som ja ?“ Pri hlupákoch sa dobre vládne.Alebo [...]

nemecko, polícia, polizei

Nemecká polícia zastrelila muža, ktorý sa s mačetou vyhrážal v knižnici

23.04.2024 23:40

Podľa vyhlásenia bol tento muž polícii známy už skôr. Jeho motív vyhrážania sa v knižnici zatiaľ nie je objasnený.

Systém Patriot, PVO

Le Monde: Mnohé krajiny EÚ sa nechcú s Kyjevom deliť o svoju protivzdušnú obranu

23.04.2024 21:45

Šéfovia vlád jednotlivých krajín si dávali dobrý pozor, aby neurobili žiadny konkrétny sľub.

Izrael Palestína Gaza Hamas Rukojemníci Prepustenie

Vojna v Gaze trvá 200 dní. Izrael zosilnil údery, nariadil nové evakuácie na severe

23.04.2024 20:55

Ostreľovanie severu palestínskeho územia bolo za posledný deň jedno z najintenzívnejších od začiatku vojny.

USA Izrael Gaza univerzity protesty

Polícia zatýkala na pro-palestínskych protestoch na univerzite v New Yorku

23.04.2024 19:49

Biely dom antisemitské vyjadrenia počas študentských protestov na viacerých univerzitách slovne odsúdil.

cudzinec

Kto sa nepoučí z vlastnej minulosti,je nútený si ju opakovať.Budúcu koalíciu volili tí,ktorí dali moc do rúk šialencov a hlupákov vo voľbách 2020.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,445
Celková čítanosť: 9460917x
Priemerná čítanosť článkov: 3869x

Autor blogu