Založ si blog

(NE)Skryté mafiánske praktiky vládnucej garnitúry

Dobrovoľné testovanie,ako tomu hovorí súčasná koalícia,pokračuje ďalším vydieračským krokom … kto sa nezúčastnil testovania,nemusí sa dostať do obchodu na bežný nákup,pretože nejaký vagabund-sviňa-zlodej-podvodník-mafián vymyslel právo obchodníkov na požadovanie certifikátu o teste …

Zámerne som použil invektívy,pretože zloženie súčasnej vládnucej soldatesky si iné označenie ani nezaslúži.Čo trvalo Talianom dvesto rokov,stihla pospolitá Slovač za tri dekády.V niečom sme naozaj svetoví,stačí sa pozrieť na náš vládny výkvet morálky a bezúhonnosti – môžeme začať podvodníkmi s „kúpenými“ diplomovými prácami,pokračovať štartérmi/poskokmi mafie,pridajme si k tomu známu „filcku“ M.Kočnera,neprávoplatne odsúdeného na 19 rokov v kauze zmeniek,a keď to všetko pekne dokreslíme zložením opozície,kde sa teraz mnohí trasú (kto a kedy začne o nich kecať na nesprávnych miestach),máme naozaj „výkvet“ národa.

A radšej ani nespomínajme praktiky,využívané počas prezidentských kampaní,pretože by väčšinu slušných ľudí naplo na dávenie.Všetko je na predaj,ak sa ponúkne primeraná cena … alebo stojí v pozadí niečí záujem.

Desaťtisíce ľudí museli nedobrovoľne absolvovať darebácke testy,ktorých výsledok je dôveryhodný asi tak,ako charita podvodníkov z čias privatizácie,či pohrobkov mafie,ktorí zbohatli – lebo prežili.Testy,ktorých absolvovanie ukázalo veľa a nepotvrdilo vlastne vôbec nič.Po teste stále platí,že „absolvent“ je možno zdravý a možno nakazený.Naozaj „fantastický“ výsledok obrovskej investície s pochybným pozadím.Pochybným pozadím už len preto,že tomu predchádzalo cielené vydieranie národa v štýle – uznáme len výsledky „našich“ testov.Testov,z ktorých efektívnosti je na smiech asi každému,kto si čo i len trošku privoňal k matematike.Akú výpovednú hodnotu má test,kde môže byť výsledok nepresný v každom treťom prípade ? Žiadnu.Čo však chceme od ľudí,ktorí dokázali klamať a podvádzať už počas univerzitného štúdia ?

Štát založený vlastizradou alebo presnejšie pošliapaním ústavných práv občanov … asi ani nemôže mať inú budúcnosť

Kam vlastne smerujeme ? Nemôžeme sa diviť,však ani poriadne neuschol atrament na dohode o páde bývalého režimu,a už sa na Slovensku rozťahovali pohrobkovia nadradenej rasy … ľudia,ktorí odsúdili fašizmus,ale jeho praktiky si ľahko a ochotne osvojili.Kto má peniaze a moc, môže všetko.

Dnes je Slovensko na úrovni krajín tretieho sveta.Ekonomicky i politicky závislé na tom,čo a kto spoza stola v Bruseli prikáže.Ak nevyhovuje vláda,zvrhne sa za pomoci médií a osprosteného národa,ktorý namiesto myslenia verí všetkému,čo mu natárajú mediálne filcky politikov.Nedokázali sme prežiť ani storočie bez nádvlády šľachty,ktorá sa len z čias habsburskej monarchie transformovala na čosi modernejšie a lesklejšie.A keďže máme v sebe neustále povestnú kvapku krvi poddanstva v štýle „pán veľkomožný môžu všetko“,nečudo,že sa nám na Slovensku rozťahujú aj podvodníci,ktorí sa na chrbte pospolitej Slovače snažia ovládnuť zbytky ako-tak nezávislých trhov.Zlatým klincom je ich podpora zo strany európskych politických i finančných štruktúr,ktorým vôbec nevadí neustále ignorovanie právnych noriem a obchádzanie zákonov.

Za tridsať rokov sme sa nechali vrátiť do 30.rokov – minulého storočia.Dobrovoľne a naivne sme sa nechali okradnúť skoro o polovicu života … nemôžeme sa teda diviť,že sa nám vyškierajú mafiáni vo verejných funkciách,alebo ich poskokovia.A vracajú nás do čias feudalizmu.

Pristavte vlaky pre amerických špiónov

15.03.2022

A ostaneme s torzom politických strán,rovno môžeme zrušiť úrad prezidenta a zrejme aj pribudne hviezdička na americkej zástave Ako oznámili kolaborujúce médiá,NAKA zadržala štyri kusy ruských špiónov.Súdiac podľa vrieskania médií,financovaných z rôznych pochybných (mimovládnych) zdrojov som čakal,že ruských špiónov bude aspoň plný kamión … nebol. Možno by bolo [...]

Čo proamerickí hlupáci nechápu …

14.03.2022

Je to jednoduché,hoci pre nich nepochopiteľné.Nechceme konflikty s kýmkoľvek v mene čohokoľvek … nechceme byť vazalmi,ale partnermi A súčasnosť hodnotíme optikou minulosti,pretože každá udalosť má svoje príčiny. Priklad – karibská kríza bola o amerických obavách z umiestnenia sovietskych rakiet na Kube,čo bolo priamou reakciou na americké rakety v Turecku. A [...]

Dokedy budete trpieť moc v rukách Pinocchia ?

13.03.2022

Komentáre k možnému vývoju konfliktu na Ukrajine vyvolávajú skôr znepokojenie,než dávajú obraz nejakej „reality“.A výkriky slovenskej vládnej verchušky pôsobia ako zúfalý krik pacientov uzatvoreného oddelenia psychiatrie. Možno to vyznie kruto,ale Slovensko už dávno nie je nezávislým štátom a vazalská zmluva s USA bola len zlatým klincom,potvrdzujúcim [...]

Sergej Šojgu

Ruský šéf Chersonu naznačil, že minister obrany Šojgu by sa mal zastreliť

06.10.2022 18:30

Mnohí hovoria, že minister obrany, ktorý súčasný stav na fronte dopustil, by sa mohol ako dôstojník zastreliť, povedal Kyrill Stremousov.

6 - zlava Leopold Barszcz  Stara Tura   Jozef Bozik  Partizanske   Jan Ragan  Vranov nad Toplou

Mestá a župy dostali vysvedčenie transparentnosti. Toto sú víťazi a porazení

06.10.2022 18:09

„Priemerné hodnotenie sa posunulo na 63 percent, teda o šesť percentuálnych bodov, zlepšenie pritom nastalo v drvivej väčšine hodnotených indikátorov,“ uviedli zástupcovia TIS na štvrtkovej tlačovej konferencii.

Heger, Fiala

Vojna a ekonomika. Ponúkne EÚ riešenie? A čo ak zlyhá?

06.10.2022 16:44

Veľké vízie budúcnosti, ale najmä realita súčasných výziev. Európska únia sa stretáva v Prahe, aby skúsila nájsť odpovede na zásadné otázky.

Dušan Dědeček

Začal sa súd s Dědečkom, polícia ho priviedla v nepriestrelnom aute

06.10.2022 16:32, aktualizované: 17:08

Sudca pre prípravné konanie dnes rozhodne či Dědeček pôjde do väzby.

cudzinec

Nič nie je horšie,ako vláda zla,zrodeného z nenávisti a zákernosti.Nič nie je horšie,ako zverenie osudu národa do rúk neschopných ľudí s mesiášskym komplexom,ktorí sa spoja aj s Diablom,aby sa pomstili. Ako môže viesť spojenie s mafiou k potrestaniu mafie ?

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,407
Celková čítanosť: 8730497x
Priemerná čítanosť článkov: 3627x

Autor blogu