Založ si blog

V pekle (slovenských väzníc) bude konečne Dobrá spoločnosť . ..

A tak budú zrejme v nejednej väznici strážiť policajti svojich niekdajších nadriadených a strážcov spravodlivosti.Niet sa čomu diviť,však základy samostatného domu boli plesnivé,ťažko čakať zdravú stavbu …

Kto sa diví Ficovi,nechápe podstatu politiky.“Najúspešnejší“ premiér už nemá na výber,a musí držať svoju líniu.Presnejšie,nesmie verejne spochybňovať svojich verných,ak chce zachovať iskierku nádeje,že nádejní „speváci“ medzi nimi nebudú spievať často a priveľa.A musí len dúfať,že budú spievať len o vlastných zážitkoch s najbližšími (nadriadenými).Už ide len o holé prežitie.

Nuž,o nič lepšiu pozíciu nemá ani vládna koalícia.Presnejšie … podivný spolok,ktorý musel zahodiť morálku už pri svojom vzniku,pretože aj vtedy potreboval účasť a vernosť poskokov bývalých kmotrov.Aj preto sa potichu a so zaťatými zubami tolerujú hanebné škreky premiéra,ktorý stojí pred ťažkou dilemou – strčiť hlavu do piesku,alebo vrátiť univerzitný titul (k čomu bol vyzvaný).Môže sa aspoň utešovať tým,že nebude jediný,kto sa bude boriť s podobným problémom.A možno aj nostalgicky zaspomína na časy predaja odpustkov,keď sa dalo získať privretie očí najvyššieho za pár medenákov a prešlo všetko.Doba sa však zmenila,kedysi sa predávali každému (aj blbcovi) odpustky,dnes – diplomy.Niečo majú však obe éry ľudstva spoločné – v každej ostal blbec blbcom.

Ešte väčšiu porciu zábavy majú ovce v Amerike.Najprv sa Trump vyhlásil za víťaza volieb predčasne,a teraz pri zatečených topánkach hovorí o jasnom víťazstve,ak sa spočítajú legálne hlasy.Legálne sú podľa neho len tie,ktoré sám získal.Tak to končí,keď sa do najvyššej štátnej funkcie dostane veľké ego dochutené postupujúcou demenciou a mastené peniazmi.

Slovami „najúspešnejšieho“ na Slovensku korupcia neexistuje.Nie,dnes sa kupovanie funkcií či provízie za verejné zakázky pokladajú za bežný štandard,na ktorý doplatia len tí,čo nemajú správnych kamošov.Asi aj preto sa traduje stará povedačka,ako sa jeden rozhodoval,či chce po smrti do neba alebo do pekla.Neváhal a požiadal o vstupenku do pekelnej brány,pretože v nebi je síce ticho a pokoj,ale v pekle dobrá spoločnosť.Ťažko sa mu diviť,však čo budú spomínať nebeskí hostia ? To,ako museli držať hubu a krok,aby sa hostia najvyššieho pekelníka mohli dobre baviť ?

Pristavte vlaky pre amerických špiónov

15.03.2022

A ostaneme s torzom politických strán,rovno môžeme zrušiť úrad prezidenta a zrejme aj pribudne hviezdička na americkej zástave Ako oznámili kolaborujúce médiá,NAKA zadržala štyri kusy ruských špiónov.Súdiac podľa vrieskania médií,financovaných z rôznych pochybných (mimovládnych) zdrojov som čakal,že ruských špiónov bude aspoň plný kamión … nebol. Možno by bolo [...]

Čo proamerickí hlupáci nechápu …

14.03.2022

Je to jednoduché,hoci pre nich nepochopiteľné.Nechceme konflikty s kýmkoľvek v mene čohokoľvek … nechceme byť vazalmi,ale partnermi A súčasnosť hodnotíme optikou minulosti,pretože každá udalosť má svoje príčiny. Priklad – karibská kríza bola o amerických obavách z umiestnenia sovietskych rakiet na Kube,čo bolo priamou reakciou na americké rakety v Turecku. A [...]

Dokedy budete trpieť moc v rukách Pinocchia ?

13.03.2022

Komentáre k možnému vývoju konfliktu na Ukrajine vyvolávajú skôr znepokojenie,než dávajú obraz nejakej „reality“.A výkriky slovenskej vládnej verchušky pôsobia ako zúfalý krik pacientov uzatvoreného oddelenia psychiatrie. Možno to vyznie kruto,ale Slovensko už dávno nie je nezávislým štátom a vazalská zmluva s USA bola len zlatým klincom,potvrdzujúcim [...]

Golf / Golfová jamka /

Ekologickí aktivisti vo Francúzsku vyplnili golfové jamky cementom

14.08.2022 23:19

Aktivisti tak urobili na protest proti výnimkám z obmedzení na spotrebu vody, ktoré v čase extrémneho sucha platia pre golfové ihriská.

Kapitol

Ozbrojený muž nabúral autom do zátarás pri Kapitole, následne sa zastrelil

14.08.2022 19:01

K incidentu došlo v čase, keď americké úrady v celej krajine čelia zvýšenému počtu vyhrážok po prehliadke FBI v sídle exprezidenta Donalda Trumpa.

Hungary Migrant Tunnels

Zlodeja v Ríme zasypal tunel, ktorý si hĺbil. Vyslobodili ho až hasiči

14.08.2022 16:52

Muž ostal uväznený v hĺbke asi šesť metrov osem hodín. Tunel, ktorý kriminalisti objavili, viedol z opusteného obchodu smerom k neďalekej banke.

rakva Tomka v Košiciach

Pozostatky kardinála Tomka sú v Košiciach, posledné zbohom bude v utorok

14.08.2022 16:45

Posledné zbohom mu dajú veriaci v utorok o 11. hodine v Dóme sv. Alžbety.

cudzinec

Nič nie je horšie,ako vláda zla,zrodeného z nenávisti a zákernosti.Nič nie je horšie,ako zverenie osudu národa do rúk neschopných ľudí s mesiášskym komplexom,ktorí sa spoja aj s Diablom,aby sa pomstili. Ako môže viesť spojenie s mafiou k potrestaniu mafie ?

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,407
Celková čítanosť: 8661477x
Priemerná čítanosť článkov: 3598x

Autor blogu