Založ si blog

V pekle (slovenských väzníc) bude konečne Dobrá spoločnosť . ..

A tak budú zrejme v nejednej väznici strážiť policajti svojich niekdajších nadriadených a strážcov spravodlivosti.Niet sa čomu diviť,však základy samostatného domu boli plesnivé,ťažko čakať zdravú stavbu …

Kto sa diví Ficovi,nechápe podstatu politiky.“Najúspešnejší“ premiér už nemá na výber,a musí držať svoju líniu.Presnejšie,nesmie verejne spochybňovať svojich verných,ak chce zachovať iskierku nádeje,že nádejní „speváci“ medzi nimi nebudú spievať často a priveľa.A musí len dúfať,že budú spievať len o vlastných zážitkoch s najbližšími (nadriadenými).Už ide len o holé prežitie.

Nuž,o nič lepšiu pozíciu nemá ani vládna koalícia.Presnejšie … podivný spolok,ktorý musel zahodiť morálku už pri svojom vzniku,pretože aj vtedy potreboval účasť a vernosť poskokov bývalých kmotrov.Aj preto sa potichu a so zaťatými zubami tolerujú hanebné škreky premiéra,ktorý stojí pred ťažkou dilemou – strčiť hlavu do piesku,alebo vrátiť univerzitný titul (k čomu bol vyzvaný).Môže sa aspoň utešovať tým,že nebude jediný,kto sa bude boriť s podobným problémom.A možno aj nostalgicky zaspomína na časy predaja odpustkov,keď sa dalo získať privretie očí najvyššieho za pár medenákov a prešlo všetko.Doba sa však zmenila,kedysi sa predávali každému (aj blbcovi) odpustky,dnes – diplomy.Niečo majú však obe éry ľudstva spoločné – v každej ostal blbec blbcom.

Ešte väčšiu porciu zábavy majú ovce v Amerike.Najprv sa Trump vyhlásil za víťaza volieb predčasne,a teraz pri zatečených topánkach hovorí o jasnom víťazstve,ak sa spočítajú legálne hlasy.Legálne sú podľa neho len tie,ktoré sám získal.Tak to končí,keď sa do najvyššej štátnej funkcie dostane veľké ego dochutené postupujúcou demenciou a mastené peniazmi.

Slovami „najúspešnejšieho“ na Slovensku korupcia neexistuje.Nie,dnes sa kupovanie funkcií či provízie za verejné zakázky pokladajú za bežný štandard,na ktorý doplatia len tí,čo nemajú správnych kamošov.Asi aj preto sa traduje stará povedačka,ako sa jeden rozhodoval,či chce po smrti do neba alebo do pekla.Neváhal a požiadal o vstupenku do pekelnej brány,pretože v nebi je síce ticho a pokoj,ale v pekle dobrá spoločnosť.Ťažko sa mu diviť,však čo budú spomínať nebeskí hostia ? To,ako museli držať hubu a krok,aby sa hostia najvyššieho pekelníka mohli dobre baviť ?

Propaganda neoboľševických kreatúr alebo …

04.06.2023

… trápenie krajiny,kde dnes na Slovensku znamenalo u nich pred týždňom,či skôr storočím. A vraj pospolitá Slovač podlieha ruskej propagande,kričia nielen médiá,ale aj neslávne známy plešatý Tarzan Jarko z rodu obyčajných dezolátov.Ako to teda je ? Keby sprostosť v poslednej vláde nekvitla (ešte šťastie,že nemôže nadnášať,lebo ministerku a podpredsedníčku vlády [...]

Pri sprostom voličovi sú voľby zbytočné

14.04.2023

Sledujúc prieskumy verejnej mienky a diskusie na sociálnych sieťach som dospel k záveru,že voľby nepotrebujeme. Slovenský volič má možno v hlave guláš,no skôr poriadne “nasraté”.Prieskumy hovoria jasne.Ani záplava káuz,klamstiev a sprostosti v priamom prenose ho nezobudila.Naďalej dôveruje tým,ktorí si s ním a jeho životom pravidelne vytierajú zadok. Prieskumy zatiaľ [...]

Dezinformačný valec alebo rusko-poľské vzťahy inak … ačodebilizmus v praxi

09.04.2023

Z niekdajšej poľsko-litovskej únie ostali len spomienky a dejiny.Dejiny štátu,kde sa kráľ volil a platili len jednohlasne podporené návrhy. Katyň a povraždení poľskí dôstojníci.Z archívu ČTK vystrekol gejzír účelovej propagandy.Asi im nikto nepovedal,že kdesi po boľševickej revolúcii si ktosi vo Varšave uvedomil ideálny čas na nejaké možné územné zisky a naivne [...]

Leopard či kombajn?

Čo Rusi trafili - Leopardy či kombajny?

07.06.2023 06:32

Zábery ruského ministerstva obrany o zásahu tankov Leopard spochybnili niektorí blogeri. Siluety strojov pripomínajú kombajny, nie tanky.

Kardiologická ambulancia vo Veľkom Krtíši.

V zdravotníctve máme dátové peklo. Posúva nás to k rozvojovým krajinám

07.06.2023 06:05

Na Slovensku je veľa múdrych ľudí, len nespolupracujú, hovorí v podcaste denníka Pravda člen vedenia WHO Jozef Šuvada.

Materská škôlka / škôlkari /

Čoraz viac rodičov žiada, aby ich dieťa do škôlky neprijali. Prečo, keď miesta v škôlkach chýbajú?

07.06.2023 06:00

Ak riaditelia rodičom nevyhovejú, hnevajú sa. Za všetkým je možnosť získať rodičovský príspevok v stovkách eur.

Cherson, Ukrajina, vojna na Ukrajine, Kachovská priehrada

ONLINE: Voda zo zničenej priehrady zaplavila množstvo domov, niekde trčia len strechy

07.06.2023 05:55

Voda zo zničenej Kachovskej priehrady postupne zaplavuje domy na juhu Ukrajiny, urgentnú pomoc potrebujú tisíce ľudí, dopady však pocítia státisíce.

cudzinec

Nič nie je horšie,ako vláda zla,zrodeného z nenávisti a zákernosti.Nič nie je horšie,ako zverenie osudu národa do rúk neschopných ľudí s mesiášskym komplexom,ktorí sa spoja aj s Diablom,aby sa pomstili. Ako môže viesť spojenie s mafiou k potrestaniu mafie ?

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,420
Celková čítanosť: 9089078x
Priemerná čítanosť článkov: 3756x

Autor blogu