Založ si blog

V pekle (slovenských väzníc) bude konečne Dobrá spoločnosť . ..

A tak budú zrejme v nejednej väznici strážiť policajti svojich niekdajších nadriadených a strážcov spravodlivosti.Niet sa čomu diviť,však základy samostatného domu boli plesnivé,ťažko čakať zdravú stavbu …

Kto sa diví Ficovi,nechápe podstatu politiky.“Najúspešnejší“ premiér už nemá na výber,a musí držať svoju líniu.Presnejšie,nesmie verejne spochybňovať svojich verných,ak chce zachovať iskierku nádeje,že nádejní „speváci“ medzi nimi nebudú spievať často a priveľa.A musí len dúfať,že budú spievať len o vlastných zážitkoch s najbližšími (nadriadenými).Už ide len o holé prežitie.

Nuž,o nič lepšiu pozíciu nemá ani vládna koalícia.Presnejšie … podivný spolok,ktorý musel zahodiť morálku už pri svojom vzniku,pretože aj vtedy potreboval účasť a vernosť poskokov bývalých kmotrov.Aj preto sa potichu a so zaťatými zubami tolerujú hanebné škreky premiéra,ktorý stojí pred ťažkou dilemou – strčiť hlavu do piesku,alebo vrátiť univerzitný titul (k čomu bol vyzvaný).Môže sa aspoň utešovať tým,že nebude jediný,kto sa bude boriť s podobným problémom.A možno aj nostalgicky zaspomína na časy predaja odpustkov,keď sa dalo získať privretie očí najvyššieho za pár medenákov a prešlo všetko.Doba sa však zmenila,kedysi sa predávali každému (aj blbcovi) odpustky,dnes – diplomy.Niečo majú však obe éry ľudstva spoločné – v každej ostal blbec blbcom.

Ešte väčšiu porciu zábavy majú ovce v Amerike.Najprv sa Trump vyhlásil za víťaza volieb predčasne,a teraz pri zatečených topánkach hovorí o jasnom víťazstve,ak sa spočítajú legálne hlasy.Legálne sú podľa neho len tie,ktoré sám získal.Tak to končí,keď sa do najvyššej štátnej funkcie dostane veľké ego dochutené postupujúcou demenciou a mastené peniazmi.

Slovami „najúspešnejšieho“ na Slovensku korupcia neexistuje.Nie,dnes sa kupovanie funkcií či provízie za verejné zakázky pokladajú za bežný štandard,na ktorý doplatia len tí,čo nemajú správnych kamošov.Asi aj preto sa traduje stará povedačka,ako sa jeden rozhodoval,či chce po smrti do neba alebo do pekla.Neváhal a požiadal o vstupenku do pekelnej brány,pretože v nebi je síce ticho a pokoj,ale v pekle dobrá spoločnosť.Ťažko sa mu diviť,však čo budú spomínať nebeskí hostia ? To,ako museli držať hubu a krok,aby sa hostia najvyššieho pekelníka mohli dobre baviť ?

Pristavte vlaky pre amerických špiónov

15.03.2022

A ostaneme s torzom politických strán,rovno môžeme zrušiť úrad prezidenta a zrejme aj pribudne hviezdička na americkej zástave Ako oznámili kolaborujúce médiá,NAKA zadržala štyri kusy ruských špiónov.Súdiac podľa vrieskania médií,financovaných z rôznych pochybných (mimovládnych) zdrojov som čakal,že ruských špiónov bude aspoň plný kamión … nebol. Možno by bolo [...]

Čo proamerickí hlupáci nechápu …

14.03.2022

Je to jednoduché,hoci pre nich nepochopiteľné.Nechceme konflikty s kýmkoľvek v mene čohokoľvek … nechceme byť vazalmi,ale partnermi A súčasnosť hodnotíme optikou minulosti,pretože každá udalosť má svoje príčiny. Priklad – karibská kríza bola o amerických obavách z umiestnenia sovietskych rakiet na Kube,čo bolo priamou reakciou na americké rakety v Turecku. A [...]

Dokedy budete trpieť moc v rukách Pinocchia ?

13.03.2022

Komentáre k možnému vývoju konfliktu na Ukrajine vyvolávajú skôr znepokojenie,než dávajú obraz nejakej „reality“.A výkriky slovenskej vládnej verchušky pôsobia ako zúfalý krik pacientov uzatvoreného oddelenia psychiatrie. Možno to vyznie kruto,ale Slovensko už dávno nie je nezávislým štátom a vazalská zmluva s USA bola len zlatým klincom,potvrdzujúcim [...]

Ruská mobilizácia, vojaci

Aktivisti vrátane matiek ruských vojakov spustili petíciu za ich odsun z Ukrajiny

27.11.2022 20:11

Pre spustenie petície, zverejnenej na webstránke Change.org, zvolili nedeľu, na ktorú v Rusku pripadá Deň matiek.

Peter Pellegrini

Pellegrini: Nie Heger ale blahorodie pán veľkomožný Matovič ustúpil lekárom

27.11.2022 19:30

Takéto hazardovanie ministra financií Igora Matoviča so zdravím obyvateľov je cynické, tvrdí líder strany Hlas Peter Pellegrini o dohode lekárskych odborov s vládou.

ÖBB / Vlak / Železnice /

Rakúski železničiari v pondelok vstúpia do celodenného štrajku. Dotkne sa aj Slovenska

27.11.2022 19:10

Slovenské železnice upozornili, že pred, počas, ale i po štrajku môže dochádzať k výrazným obmedzeniam, meškaniam a rušeniam vlakov.

Igor Matovič

Lenč: Matovič útočí na lekárov lebo jeho ego nedostalo potravu, ktorú chcelo

27.11.2022 19:00

Matovič podľa politológa opäť hazardoval so zdravím obyvateľov a z rokovaní podľa neho odišiel, pretože nevie ustúpiť.

cudzinec

Nič nie je horšie,ako vláda zla,zrodeného z nenávisti a zákernosti.Nič nie je horšie,ako zverenie osudu národa do rúk neschopných ľudí s mesiášskym komplexom,ktorí sa spoja aj s Diablom,aby sa pomstili. Ako môže viesť spojenie s mafiou k potrestaniu mafie ?

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,407
Celková čítanosť: 8809212x
Priemerná čítanosť článkov: 3660x

Autor blogu