Založ si blog

Vláda šupákov so zúfalcom na čele

Členovia dnešnej koalície si zaslúžia jediné označenie – skrachovaní šupáci.Šupáci,ktorí musia robiť poskokov jednému zúfalcovi z Trnavy,a v záujme labutej politickej piesne urobia hocičo … mám obavy,že v ich prípade sú najväčšie výdavky na nákup indulony.

Trnavský zúfalec chce prinútiť občanov Slovenska,aby dali zarobiť nejakej firme.Je to jednoznačné,pretože aj dostupné vyjadrenia z kruhov únie hovoria o nespoľahlivosti zvolenej formy testovania.Zúfalec to však ignoruje a práve teraz by mala mnohých priviesť k zamysleniu otázka – prečo ? Prečo chce pokračovať v niečom,čo má mizivý efekt aj poľa odborníkov (tých,čo si vedeli nielen napísať diplomovku,ale sa aj uplatniť v odbore).

Výsledok prvého plošného testovania je jasný – štatistiky potvrdzujú výrazné zhoršenie situácie.A k tomu zhoršeniu došlo až po realizácii plošného testovania,ktoré sa odôvodňovalo neprijateľnosťou rastu pozitívne testovaných nad 1%.Dnes sa tento ukazovateľ pohybuje v rozmedzí 16-20% z testovaných,čo vyvoláva podozrenie,že zvolený koncept hromadného testovania bol šialeným nápadom amatéra,potvrdzujúcim jeho obrovské ego a ešte väčšiu – neschopnosť.

Nie,nečakajte pád koalície.Opozícia na to nemá možnosti a šupáci z vládnej koalície vedia veľmi dobre,že je to ich posledná jazda.Pretože ich kolaborácia s trnavským zúfalcom sa nemôže oceniť iným spôsobom,ako odkopnutím do zabudnutia – na politický cintorín.

Povinné testovanie ? Skúste sa zamyslieť … a konečne otvoriť oči,niečo si prečítať a odpovedať na jednoduchú otázku – ste ochotní ohroziť vlastné zdravie,alebo zdravie členov svojich rodín účasťou na šialenom experimente ? Ak áno,potom sa môžete pokojne zúčastniť aj súťaže v bozkávaní s pacientmi,nakazenými leprou …

Sviatok pajácov a zlodejov

17.11.2020

Obrazom novembra 1989 a jeho skutočných cieľov (o ktorých ľudia na námestiach nemali ani tušenia) je stav Slovenska,spôsob vzniku jeho samostatnosti a krutá realita,ktorej denne čelíme. Ak môže dnes niekto úprimne oslavovať tento „sviatok“,tak len skupina politických pajácov,ktorým stačí pozlátko moci a ich pánov (zlodejov) stojacich v pozadí,ktorí ťahajú za [...]

Zomriete, lebo . .. (nie je sanitka, miesto, lekár alebo peniaze ? ?? )

13.11.2020

Po necelých tridsiatich rokoch existencie samostatného Slovenska,alebo o čosi viac po novembri 1989 zaznelo to,čo sa dalo očakávať – sme v situácii,keď môžeme zomrieť pri čakaní na lekársku pomoc (alebo sa jej nemusíme vôbec dočkať).Presnejšie – dá sa očakávať zlyhanie preťažených nemocníc a úmrtia na zdravotné problémy,ktoré by boli riešiteľné,ale [...]

“Úspech” testovania alebo komu kvapká na “karbid”

12.11.2020

Stručne z regiónu – do hromadného testovania sa počítali pozitívne prípady v okrese Krupina na prstoch dvoch rúk.Po testovaní prišlo to,čoho sa kritici obávali – prudký nárast pozitívne testovaných.Včera – 8 ľudí,dnes 10.A celkový počet 163. Myšlienka hodná šialenca – akoby chcel zisťovať v nevestinci syfilisom nakazené “sociálne [...]

Celoplošné testovanie / Koronavírus /

V sobotu zistili 1100 pozitívnych zo 7536 PCR testov, pribudlo 18 úmrtí

29.11.2020 10:05, aktualizované: 10:52

Z ochorenia sa vyliečilo ďalších 2103 ľudí.

Rusko, Vladimir Putin, Alexej Lichačev, Gleb Nikitin

Putin ako Trump. S rúškom ho neuvidíte

29.11.2020 09:00

Ruských novinárov zaujímalo, prečo ruský prezident Vladimir Putin nejde príkladom a nenosí rúško. Veľa sa toho nedozvedeli.

Boris Johnson, koronavírus

ONLINE: V Európe zomrelo 400-tisíc ľudí, Briti sa chystajú na očkovanie

29.11.2020 07:50, aktualizované: 10:45

Veľká Británia chce čo najrýchlejšie začať očkovať obyvateľov proti koronavírusu, môže to byť už o niekoľko dní.

Francúzsko polícia protesty

Protesty proti policajnému násiliu vyústili v Paríži do výtržností

28.11.2020 21:54

Zranenia utrpeli desiatky policajtov.

cudzinec

Buďte zodpovední voči sebe aj ostatným.Verejný test podľa vzoru “Diktátor” nie je vašou povinnosťou,no vo vlastnom záujme by ste mali poznať svoj zdravotný stav - a k dispozícii sú aj iné testy.Spoľahlivé (hoci si ich zaplatíte z vlastného vrecka) Nenechajte sa okradnúť o svoju slobodu rozhodovania ... preč s obyčajnými diktátormi !

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,193
Celková čítanosť: 7179948x
Priemerná čítanosť článkov: 3274x

Autor blogu