Založ si blog

. .. a hlúposť je predsa nesmrteľná

V čase,keď sú bežní občania či podnikatelia doslova terorizovaní rôznymi nariadeniami,vyplývajúcimi z pandémie,máme medzi sebou aj NADSAMCOV,trpiacich zrejme utkvelou myšlienkou o vlastnej nedotknuteľnosti – nesmrteľnosti …

Jeden spomínaný nadsamec možno stihol obšťastniť následkami svojich pravidelných výletov za kanál La Manche aj niekoľko členov vlády … a ak ich aj neobšťastnil,v každom prípade ich mohol ohroziť.V čase,keď médiá pretekajú výzvami,aby sa ľudia vyhýbali širokým kontaktom,si tento “inteligent” veselo cestoval do krajiny,ktorá od začiatku boj s pandémiou nezvláda.

Mali by sme mať súcit s jeho chudobou,ktorá neumožňuje,aby sa stretol s blízkymi na Slovensku.A možno by sme mu mali aj prispieť na letenky pre blízkych,prípadne nejakú navigáciu,aby trafili na Slovensko.

Asi by to bolo lacnejšie, ako platiť liečenie následkov jeho nezodpovednosti,arogancie alebo … možno aj tuposti.Čo je pravda,neviem.

Kabinet ignorantov … tupcov … ťažko povedať.Jeden po plamenných výzvach na rešpektovanie opatrení a vyhrážkach sankciami sa veselo pobral na hromadné podujatie a samozrejme – všetky opatrenia ignoroval.Nečudo,že má svojich nasledovníkov – však ak môže najvyšší,môžu všetci … nie ?
Nečudo,že si chce potom rovnaká banda prispôsobiť všetko vrátane zákonov,na svoj obraz.Dokonca aj ústavné zákony.

Čo však môžeme čakať od bandy plagiátorov,daňových podvodníkov,pohrobkov mafie či jej bývalých poskokov ? Asi nebude náhoda,ako rýchlo sa vedeli odvrátiť od jedného svojho idolu,ktorý dovtedy kvalitne publikoval,kým (zákerne) neodhalil prepojenia niektorých na podsvetie (napríklad na Podpoľaní).

Pristavte vlaky pre amerických špiónov

15.03.2022

A ostaneme s torzom politických strán,rovno môžeme zrušiť úrad prezidenta a zrejme aj pribudne hviezdička na americkej zástave Ako oznámili kolaborujúce médiá,NAKA zadržala štyri kusy ruských špiónov.Súdiac podľa vrieskania médií,financovaných z rôznych pochybných (mimovládnych) zdrojov som čakal,že ruských špiónov bude aspoň plný kamión … nebol. Možno by bolo [...]

Čo proamerickí hlupáci nechápu …

14.03.2022

Je to jednoduché,hoci pre nich nepochopiteľné.Nechceme konflikty s kýmkoľvek v mene čohokoľvek … nechceme byť vazalmi,ale partnermi A súčasnosť hodnotíme optikou minulosti,pretože každá udalosť má svoje príčiny. Priklad – karibská kríza bola o amerických obavách z umiestnenia sovietskych rakiet na Kube,čo bolo priamou reakciou na americké rakety v Turecku. A [...]

Dokedy budete trpieť moc v rukách Pinocchia ?

13.03.2022

Komentáre k možnému vývoju konfliktu na Ukrajine vyvolávajú skôr znepokojenie,než dávajú obraz nejakej „reality“.A výkriky slovenskej vládnej verchušky pôsobia ako zúfalý krik pacientov uzatvoreného oddelenia psychiatrie. Možno to vyznie kruto,ale Slovensko už dávno nie je nezávislým štátom a vazalská zmluva s USA bola len zlatým klincom,potvrdzujúcim [...]

Ukrajina, Rusko, vojna, Trek Thunder Kelly

ONLINE: Raketomety HIMARS podľa Kyjeva zasiahli základňu wagnerovcov

15.08.2022 05:55

Raketomety HIMARS od Spojených štátov podľa ukrajinských predstaviteľov zasiahli základňu wagnerovcov, "Putinovej súkromnej armády".

Richard Sulík

Kollár sa za koalíciu hanbí, Matovič chce byť v kresle do volieb, Sulík máva na rozlúčku

15.08.2022 05:45

Pokračovanie štvorkoalície, menšinová vláda, úradnícka vláda alebo predčasné voľby? To všetko je počas súčasnej vládnej krízy na stole.

Golf / Golfová jamka /

Ekologickí aktivisti vo Francúzsku vyplnili golfové jamky cementom

14.08.2022 23:19

Aktivisti tak urobili na protest proti výnimkám z obmedzení na spotrebu vody, ktoré v čase extrémneho sucha platia pre golfové ihriská.

Kapitol

Ozbrojený muž nabúral autom do zátarás pri Kapitole, následne sa zastrelil

14.08.2022 19:01

K incidentu došlo v čase, keď americké úrady v celej krajine čelia zvýšenému počtu vyhrážok po prehliadke FBI v sídle exprezidenta Donalda Trumpa.

cudzinec

Nič nie je horšie,ako vláda zla,zrodeného z nenávisti a zákernosti.Nič nie je horšie,ako zverenie osudu národa do rúk neschopných ľudí s mesiášskym komplexom,ktorí sa spoja aj s Diablom,aby sa pomstili. Ako môže viesť spojenie s mafiou k potrestaniu mafie ?

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,407
Celková čítanosť: 8661550x
Priemerná čítanosť článkov: 3598x

Autor blogu