Založ si blog

Gašparko . . .

Za detských čias by spomenuté slovo padlo na adresu toho,ktorý sa zúfalo snaží o odvolanie z funkcie premiéra.Preto posiela urážky na všetky možné strany a dúfa,že niekto konečne pochopí.

Spomenuté slovo by zrejme kedysi padlo aj na adresu tých,ktorí naivne veria,že chcel niekedy dobre národu.Nie – vždy chcel prospech len pre seba.Kto o tom pochybuje,môže bádať na internete a hlavne si pripomenúť,ako sa nakladalo s financiami za volebný výsledok,akú reálnu podobu má “hnutie”,ktoré založil a koľko ľudí ho rýchlo opustilo.Obvykle sa to dalo vyjadriť slovami – skoro všetci.

A čoskoro to bude mať rovnaký vývoj.S bláznami či zákernými ľuďmi sa spolupracovať nikdy nedalo.A ak áno,tak len nakrátko … a spojenie bolo vždy účelové.Čo na Slovensku platí hlavne v prípade vládnych koalícií,a rôznych politických podvodov – jednou z ukážok sú nezávislí poslanci,zastupujúci neexistujúce subjekty.

Búrka nevôle s hlasovaním “nakazených” o predlžovaní núdzového stavu nemá konca kraja … a pritom je to také jednoduché – však aj v dávnej minulosti ľudstva mocným tohoto sveta nevadilo nič – dokonca ani malomocenstvo …

Stručne povedané,alebo na záver – je úplne jedno,či bude koalícia vedená bláznom/zákerným človekom,alebo ho nahradia zbytky koalície,ktorej predtým bláznovstvo či zákernosť nevadili,lebo mohli byť pri moci.Nikdy to nebude o národe a jeho potrebách.Nikdy to nebude o úcte k národu.Nikdy to nebude o rešpektovaní všetkého,čo symbolizujú slová národ a vlasť.Nikdy to nebude o slušnom a právnom štáte.

Koľko úcty má k národu a vlasti ústavný činiteľ,ktorý vyvesí na verejnom mieste pred sviatkami blahoželanie v štýle “Merry Christmas”,hoci je to na Slovensku ? Skúste si predstaviť,že by americký prezident blahoželal svojmu národu – v čínštine alebo ruštine ?

A ešte niečo – pokojne pohŕdajte kotlebovcami,ale v jednom majú pravdu – Slovensko je v područí ľudí,ktorí nemajú žiadnu úctu k štátu i národu,a verejné funkcie (vrátane ústavných) sú pre nich len výnosným zdrojom obživy … a predajú sa najvyššej ponuke.

Pristavte vlaky pre amerických špiónov

15.03.2022

A ostaneme s torzom politických strán,rovno môžeme zrušiť úrad prezidenta a zrejme aj pribudne hviezdička na americkej zástave Ako oznámili kolaborujúce médiá,NAKA zadržala štyri kusy ruských špiónov.Súdiac podľa vrieskania médií,financovaných z rôznych pochybných (mimovládnych) zdrojov som čakal,že ruských špiónov bude aspoň plný kamión … nebol. Možno by bolo [...]

Čo proamerickí hlupáci nechápu …

14.03.2022

Je to jednoduché,hoci pre nich nepochopiteľné.Nechceme konflikty s kýmkoľvek v mene čohokoľvek … nechceme byť vazalmi,ale partnermi A súčasnosť hodnotíme optikou minulosti,pretože každá udalosť má svoje príčiny. Priklad – karibská kríza bola o amerických obavách z umiestnenia sovietskych rakiet na Kube,čo bolo priamou reakciou na americké rakety v Turecku. A [...]

Dokedy budete trpieť moc v rukách Pinocchia ?

13.03.2022

Komentáre k možnému vývoju konfliktu na Ukrajine vyvolávajú skôr znepokojenie,než dávajú obraz nejakej „reality“.A výkriky slovenskej vládnej verchušky pôsobia ako zúfalý krik pacientov uzatvoreného oddelenia psychiatrie. Možno to vyznie kruto,ale Slovensko už dávno nie je nezávislým štátom a vazalská zmluva s USA bola len zlatým klincom,potvrdzujúcim [...]

Taiwan / Fregata / Raketa /

Taiwan po vojenských cvičeniach Číny obnovuje lety cez svoj vzdušný priestor

07.08.2022 19:08

Taiwan bude aj naďalej smerovať lety a lode mimo oblasti čínskeho vojenského cvičenia pri svojom východnom pobreží.

Izrael, Palestínčania, Gaza,

Izrael údajne súhlasil s návrhom na uzavretie prímeria v Gaze

07.08.2022 17:06

Skutočnosť, že prebiehajú rozhovory o prímerí potvrdil aj zdroj z militantného hnutia Palestínsky islamský džihád.

Hasičské auto / Hasiči / Požiar / Požiarnik /

Hasiči likvidujú požiar skládky v katastri obce Nitrica

07.08.2022 16:41

Na skládke došlo podľa svedeckej výpovede k výbuchu a jej následnému rozhoreniu.

Likvidácia inváznych rastlín v Tatrách

Invázne rastliny z cudzích kontinentov napádajú Tatry. Do akcie zapojili aj dobrovoľníkov

07.08.2022 16:36

Niektoré cudzokrajné rastliny sú pre našu prírodu veľmi nebezpečné. Ich pestovanie je zakázané a hrozia za to pokuty.

cudzinec

Nič nie je horšie,ako vláda zla,zrodeného z nenávisti a zákernosti.Nič nie je horšie,ako zverenie osudu národa do rúk neschopných ľudí s mesiášskym komplexom,ktorí sa spoja aj s Diablom,aby sa pomstili. Ako môže viesť spojenie s mafiou k potrestaniu mafie ?

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,407
Celková čítanosť: 8651880x
Priemerná čítanosť článkov: 3594x

Autor blogu