Založ si blog

Mentálne porno sa nevydarilo . ..

Snaha vo verejno-bezduchej televízii bola,len chýbalo to podstatné – schopnosti účastníkov.Niekto chcel byť vtipný a výsledok pôsobil ako koncert metalovej kapely – na cintoríne.

Nevidim žiadny dôvod na pohoršenie nad počinom RTVS,skôr je veľa dôvodov na zamyslenie.Od poplatkov cez to podstatné – kvalitu vysielania.Iste,ani náhodou nemôžeme čakať kvalitu od slovenských “humoristov”,pretože tí sa na humor len hrajú a veľmi im to nevychádza.Časy inteligentného humoru sú zaprášené dychom desaťročí,stará garda pánov hercov sa už dávno vytratila a pri absolventoch dnešných umeleckých odborov platí to isté,ako pri iných “vzdelancoch” – čo nie je prirodzené,ani pozlátkom titulu nezaujme.

Talent s akademickým titulom môže priniesť vyššiu kvalitu diela,ale titul bez talentu prinesie len štatistiku.

Aj preto nemohla podivná gulášovina z dielne RTVS,poplatná len udržaniu lukratívnej pozície,niekoho pobúriť.Ak sa totiž niekto urazí nad správaním tvora s inteligenciou dážďovky,len klesne na úroveň – dážďovky.

Ak niečo vŕtalo v hlave ako odkaz spomínanej relácie,tak len myšlienka,kto a čo na jej účastníkoch testoval.Drogy to zjavne neboli,lebo aj ten zbytok výrazu,skrytého pod náhubkom,pôsobil ako úškrn konzumenta špagiet,dochutených konzervou pre mačky a posypaných práškom na čistenie riadu.Ani hlavný hosť programu,ministerka inkvizície,nepôsobil veľmi dôveryhodne.Celkom pochopiteľne,stelesniť niečo hlúpejšie ako je celkom prirodzené vystúpenie,sa veľmi nedá.No snaha bola,možno by mala ísť na školenie k svojmu šéfovi,ten má tak prirodzený talent,že nemusí nič hrať a napriek tomu dokáže vždy o čosi hlbšie klesnúť.

Z tejto “fazuľnice” na verejnoprávny spôsob by asi veľa efektu nebolo.A neviem si predstaviť,koľko by jeden musel skonzumovať,aby ostal po nej – aspoň závan … 

Vláda s charakterom a vôňou podpapiernikov

15.04.2021

Kedysi koloval vtip,ako reagoval otec na vstup syna do strany – synku,radšej si mal stúpiť do niečoho iného … dnes by platil na súčasnú koalíciu. Pretože tá smrdí horšie,ako povestné kravince či známe podpapierniky.Posledná tlačovka potvrdila,že sa nič nezmenilo a premiérom je naďalej rovnaký chrapúň,ako pred koaličnou krízou,len sa maskuje pod ministerským [...]

Štyri metre od smrti

12.04.2021

… sa môže ocitnúť človek zásluhou beztrestného vystrájania vodičov kamiónov na slovenských cestách. Videl som mu priamo do kabíny.Do očí mi hľadela bezcharakterná sviňa,ktorá jazdí na veľkom aute a môže všetko.A teda aj jazdiť sedemdesiatkou v obci,predbiehať v zákrute cez plnú čiaru a debilne sa diviť,ako je to možné,že jazdia aj autá opačným smerom. A [...]

USA a NATO – obraz moderného fašizmu vo svete

11.04.2021

Počas režimu A.Hitlera v Nemecku bolo bežnou praxou vyhľadávanie nepriateľov a vôbec nezáležalo na tom,či boli skutoční alebo fiktívni.Všemocné gestapo vedelo popraviť každého bez rozdielu a hlavne bez dôkazov. Dnes máme svet pod drobnohľadom technológií,ktoré začínajú kamerami v uliciach a končia satelitmi,umiestnenými vo vesmíre.Slovné spojenia ako “osobná [...]

Joe Biden

Veľvyslanec Javorčík: Biden obnovil predvídateľnosť v transatlantickom partnerstve

15.04.2021 22:57

Americká administratíva podľa slovenského veľvyslanca doteraz splnila to, čo sa od nej očakávalo.

Ivan Korčok

Korčok: Sme znepokojení destabilizačnými aktivitami Ruska

15.04.2021 21:48

Minister uviedol, že Slovenská republika ako členská krajina EÚ a NATO má záujem rozvíjať dobré vzťahy s Ruskou federáciou.

Netherlands World Press Photo - víťaz, prvé objatie

Najlepšia fotografia sveta? Objatie starenky v kovidovej dobe

15.04.2021 18:25

Nezávislá svetoznáma organizácia World Press Photo, ktorá funguje od roku 1955, vyhlásila výsledky svojej každoročnej súťaže.

igor matovič

Matovič obhajuje svoje kroky pri Sputniku, vinu hádže na šéfku ŠÚKL

15.04.2021 17:57, aktualizované: 22:07

Expremiér svoju tlačovku nazval „Sputnik V. Dosť bolo klamstiev“. Musel však priznať, že ruská strana pýtala vakcíny aj z dôvodu, že sme za ne nezaplatili.

cudzinec

Nič nie je horšie,ako vláda zla,zrodeného z nenávisti a zákernosti.Nič nie je horšie,ako zverenie osudu národa do rúk neschopných ľudí s mesiášskym komplexom,ktorí sa spoja aj s Diablom,aby sa pomstili. Ako môže viesť spojenie s mafiou k potrestaniu mafie ?

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,308
Celková čítanosť: 7718416x
Priemerná čítanosť článkov: 3344x

Autor blogu