Založ si blog

Mentálne porno sa nevydarilo . ..

Snaha vo verejno-bezduchej televízii bola,len chýbalo to podstatné – schopnosti účastníkov.Niekto chcel byť vtipný a výsledok pôsobil ako koncert metalovej kapely – na cintoríne.

Nevidim žiadny dôvod na pohoršenie nad počinom RTVS,skôr je veľa dôvodov na zamyslenie.Od poplatkov cez to podstatné – kvalitu vysielania.Iste,ani náhodou nemôžeme čakať kvalitu od slovenských “humoristov”,pretože tí sa na humor len hrajú a veľmi im to nevychádza.Časy inteligentného humoru sú zaprášené dychom desaťročí,stará garda pánov hercov sa už dávno vytratila a pri absolventoch dnešných umeleckých odborov platí to isté,ako pri iných “vzdelancoch” – čo nie je prirodzené,ani pozlátkom titulu nezaujme.

Talent s akademickým titulom môže priniesť vyššiu kvalitu diela,ale titul bez talentu prinesie len štatistiku.

Aj preto nemohla podivná gulášovina z dielne RTVS,poplatná len udržaniu lukratívnej pozície,niekoho pobúriť.Ak sa totiž niekto urazí nad správaním tvora s inteligenciou dážďovky,len klesne na úroveň – dážďovky.

Ak niečo vŕtalo v hlave ako odkaz spomínanej relácie,tak len myšlienka,kto a čo na jej účastníkoch testoval.Drogy to zjavne neboli,lebo aj ten zbytok výrazu,skrytého pod náhubkom,pôsobil ako úškrn konzumenta špagiet,dochutených konzervou pre mačky a posypaných práškom na čistenie riadu.Ani hlavný hosť programu,ministerka inkvizície,nepôsobil veľmi dôveryhodne.Celkom pochopiteľne,stelesniť niečo hlúpejšie ako je celkom prirodzené vystúpenie,sa veľmi nedá.No snaha bola,možno by mala ísť na školenie k svojmu šéfovi,ten má tak prirodzený talent,že nemusí nič hrať a napriek tomu dokáže vždy o čosi hlbšie klesnúť.

Z tejto “fazuľnice” na verejnoprávny spôsob by asi veľa efektu nebolo.A neviem si predstaviť,koľko by jeden musel skonzumovať,aby ostal po nej – aspoň závan … 

Pristavte vlaky pre amerických špiónov

15.03.2022

A ostaneme s torzom politických strán,rovno môžeme zrušiť úrad prezidenta a zrejme aj pribudne hviezdička na americkej zástave Ako oznámili kolaborujúce médiá,NAKA zadržala štyri kusy ruských špiónov.Súdiac podľa vrieskania médií,financovaných z rôznych pochybných (mimovládnych) zdrojov som čakal,že ruských špiónov bude aspoň plný kamión … nebol. Možno by bolo [...]

Čo proamerickí hlupáci nechápu …

14.03.2022

Je to jednoduché,hoci pre nich nepochopiteľné.Nechceme konflikty s kýmkoľvek v mene čohokoľvek … nechceme byť vazalmi,ale partnermi A súčasnosť hodnotíme optikou minulosti,pretože každá udalosť má svoje príčiny. Priklad – karibská kríza bola o amerických obavách z umiestnenia sovietskych rakiet na Kube,čo bolo priamou reakciou na americké rakety v Turecku. A [...]

Dokedy budete trpieť moc v rukách Pinocchia ?

13.03.2022

Komentáre k možnému vývoju konfliktu na Ukrajine vyvolávajú skôr znepokojenie,než dávajú obraz nejakej „reality“.A výkriky slovenskej vládnej verchušky pôsobia ako zúfalý krik pacientov uzatvoreného oddelenia psychiatrie. Možno to vyznie kruto,ale Slovensko už dávno nie je nezávislým štátom a vazalská zmluva s USA bola len zlatým klincom,potvrdzujúcim [...]

Salman Rushdie

Rushdie je po útoku a operácii na ventilátore, zrejme príde o oko

13.08.2022 07:11

Britský spisovateľ Salman Rushdie je po niekoľkohodinovej operácii napojený na ventilátor.

sulik, matovic

Politológ Koziak: Menšinová vláda je cesta k predčasným voľbám

13.08.2022 06:00

Ak naozaj vznikne menšinová vláda, nebude funkčná. Je to cesta k predčasným voľbám. Určite preto bude rásť napätie v spoločnosti, hovorí politológ Tomáš Koziak.

Ukrajina, Rusko, vojna, Belgorod, Charkov

ONLINE: Pentagón zmenil vyhlásenie o výbuchu na Kryme. Vyjadril obdiv ukrajinským vojakom

13.08.2022 05:55, aktualizované: 08:06

Pentagón zmenil vyhlásenie, že za výbuchy na leteckej základni na Kryme môže Ukrajina. Efektívnosti ukrajinskej armády by dal na stupnici od 0 po 10 hodnotenie 12.

Kórea USA Juhočínske more torpédoborec

Ďalší olej do ohňa. Američania plánujú cvičenie v Taiwanskom prielive

12.08.2022 23:25

USA čoskoro predstavia "ambiciózny plán" posilnenia hospodárskych a obchodných vzťahov s Taiwanom.

cudzinec

Nič nie je horšie,ako vláda zla,zrodeného z nenávisti a zákernosti.Nič nie je horšie,ako zverenie osudu národa do rúk neschopných ľudí s mesiášskym komplexom,ktorí sa spoja aj s Diablom,aby sa pomstili. Ako môže viesť spojenie s mafiou k potrestaniu mafie ?

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,407
Celková čítanosť: 8658771x
Priemerná čítanosť článkov: 3597x

Autor blogu