Založ si blog

Mentálne porno sa nevydarilo . ..

Snaha vo verejno-bezduchej televízii bola,len chýbalo to podstatné – schopnosti účastníkov.Niekto chcel byť vtipný a výsledok pôsobil ako koncert metalovej kapely – na cintoríne.

Nevidim žiadny dôvod na pohoršenie nad počinom RTVS,skôr je veľa dôvodov na zamyslenie.Od poplatkov cez to podstatné – kvalitu vysielania.Iste,ani náhodou nemôžeme čakať kvalitu od slovenských “humoristov”,pretože tí sa na humor len hrajú a veľmi im to nevychádza.Časy inteligentného humoru sú zaprášené dychom desaťročí,stará garda pánov hercov sa už dávno vytratila a pri absolventoch dnešných umeleckých odborov platí to isté,ako pri iných “vzdelancoch” – čo nie je prirodzené,ani pozlátkom titulu nezaujme.

Talent s akademickým titulom môže priniesť vyššiu kvalitu diela,ale titul bez talentu prinesie len štatistiku.

Aj preto nemohla podivná gulášovina z dielne RTVS,poplatná len udržaniu lukratívnej pozície,niekoho pobúriť.Ak sa totiž niekto urazí nad správaním tvora s inteligenciou dážďovky,len klesne na úroveň – dážďovky.

Ak niečo vŕtalo v hlave ako odkaz spomínanej relácie,tak len myšlienka,kto a čo na jej účastníkoch testoval.Drogy to zjavne neboli,lebo aj ten zbytok výrazu,skrytého pod náhubkom,pôsobil ako úškrn konzumenta špagiet,dochutených konzervou pre mačky a posypaných práškom na čistenie riadu.Ani hlavný hosť programu,ministerka inkvizície,nepôsobil veľmi dôveryhodne.Celkom pochopiteľne,stelesniť niečo hlúpejšie ako je celkom prirodzené vystúpenie,sa veľmi nedá.No snaha bola,možno by mala ísť na školenie k svojmu šéfovi,ten má tak prirodzený talent,že nemusí nič hrať a napriek tomu dokáže vždy o čosi hlbšie klesnúť.

Z tejto “fazuľnice” na verejnoprávny spôsob by asi veľa efektu nebolo.A neviem si predstaviť,koľko by jeden musel skonzumovať,aby ostal po nej – aspoň závan … 

Sklamaný pätolízač Korčok perlil . ..

07.04.2024

Severoatlantický sluha Korčok to nezvládol. Aj tak prezidenta nepotrebujeme.Je hanbou,že nie sme schopní nájsť skutočné osobnosti. Na vlastný štát sme nedorástli….

Vysvetlenie pre ochranárske „trúby“

20.03.2024

Hlavne pre jedného magora Erika. Skúste napchať do 2-izbového bytu dvadsať ľudí.Stačí na pár dní.A pochopíte (ak máte čím),že potrebujete pomoc psychiatra. Slovensko nie je nafukovacie, v knihách nájdete,aké územie potrebuje jeden dospelý medveď. Na vaše sprosté rady,čo strčiť do záhrady,aby tam nechodili medvede,si nájdite seberovných magorov. A choďte príkladom [...]

Každý vládca má svojho šaša (akurát nám nie je do smiechu)

22.01.2024

Matovič a Heger mali Remišovú,Fico má Šimkovičovú Dámy majú jedno spoločné – nedostatok výbavy na pochopenie vlastnej neschopnosti.Niekto s priemerným intelektom by reagoval diplomaticky.A priznal by kritikom právo nesúhlasiť.V prípade hlupáka príde arogancia.Niečo na štýl „Čo si to dovoľujete? Viete,kto som ja ?“ Pri hlupákoch sa dobre vládne.Alebo [...]

nemecko, polícia, polizei

Nemecká polícia zastrelila muža, ktorý sa s mačetou vyhrážal v knižnici

23.04.2024 23:40

Podľa vyhlásenia bol tento muž polícii známy už skôr. Jeho motív vyhrážania sa v knižnici zatiaľ nie je objasnený.

Systém Patriot, PVO

Le Monde: Mnohé krajiny EÚ sa nechcú s Kyjevom deliť o svoju protivzdušnú obranu

23.04.2024 21:45

Šéfovia vlád jednotlivých krajín si dávali dobrý pozor, aby neurobili žiadny konkrétny sľub.

Izrael Palestína Gaza Hamas Rukojemníci Prepustenie

Vojna v Gaze trvá 200 dní. Izrael zosilnil údery, nariadil nové evakuácie na severe

23.04.2024 20:55

Ostreľovanie severu palestínskeho územia bolo za posledný deň jedno z najintenzívnejších od začiatku vojny.

USA Izrael Gaza univerzity protesty

Polícia zatýkala na pro-palestínskych protestoch na univerzite v New Yorku

23.04.2024 19:49

Biely dom antisemitské vyjadrenia počas študentských protestov na viacerých univerzitách slovne odsúdil.

cudzinec

Kto sa nepoučí z vlastnej minulosti,je nútený si ju opakovať.Budúcu koalíciu volili tí,ktorí dali moc do rúk šialencov a hlupákov vo voľbách 2020.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,445
Celková čítanosť: 9460943x
Priemerná čítanosť článkov: 3870x

Autor blogu