Založ si blog

HLAS pokrytectva do nebies nepoletí

Pellegrini chce hlasovanie o predčasných voľbách.Ak pominieme fakt,že neoprávnene vykonáva poslanecký mandát v zastúpení neexistujúcej politickej strany,jeho návrh je nezmyselný a pokrytecký.

Každá hodina Slovenska,strávená pod taktovkou neschopného a zjavne nevyrovnaného premiéra Matoviča je nielen tragédiou,ale spôsobuje aj nevyčísliteľné škody ekonomike.Pravdepodobnosť úspešného ľudového hlasovania v spojení s podporou členov koalície pri vyslovení nedôvery súčasnej (šialenstvom) pôsobiacej vláde je prakticky nulová.A aj v prípade naplnenia tejto nereálnej vízie je na zmenu potrebných šesť-deväť mesiacov,čo v spojení s minimálne mesiacom na vytvorenie novej vlády a vykonanie prvých zmien znamená pre občanov Slovenska fatálne ohrozenie ich existencie po všetkých stránkach … niektorí už dnes nemajú prostriedky ani na základnú obživu.

Fakty,o ktorých musí Pellegrini veľmi dobre vedieť.Nespomínajúc skutočnosť,že neexistuje možnosť elektronického hlasovania v parlamentných voľbách a klasické uplatnenie práva občanov by mohlo znamenať ďalšie ohrozenie ich zdravia …

Slovensko dnes nemá právnu normu,ktorá by umožnila rýchlo a efektívne riešiť súčasnú situáciu.Koaličné strany snahu Pellegríniho v žiadnom prípade nepodporia,keďže v ich závese sú oligarchovia alebo ľudia s veľmi pochybnou minulosťou.A občania zásluhou núdzového stavu nemajú nástroj,ktorým by mohli súčasnú hrôzovládu legitímne zvrhnúť.Taká je realita dneška.

Slovensko nepotrebuje predčasné voľby,ale okamžité nahradenie súčasnej vlády – odborníkmi.Ideálnym riešením by bola úradnícka vláda,zostavená z odborníkov v jednotlivých rezortoch,s vylúčením členov politických strán a hnutí,ktorá by stabilizovala situáciu v štáte,vyriešila postup v súvislosti s pandémiou a upravila zákony tak,aby sa už nikdy nemohol opakovať súčasný stav.

Stav bezmocnosti národa,vydieraného pološialeným tyranom,veriacim vo vlastnú genialitu …

Sklamaný pätolízač Korčok perlil . ..

07.04.2024

Severoatlantický sluha Korčok to nezvládol. Aj tak prezidenta nepotrebujeme.Je hanbou,že nie sme schopní nájsť skutočné osobnosti. Na vlastný štát sme nedorástli….

Vysvetlenie pre ochranárske „trúby“

20.03.2024

Hlavne pre jedného magora Erika. Skúste napchať do 2-izbového bytu dvadsať ľudí.Stačí na pár dní.A pochopíte (ak máte čím),že potrebujete pomoc psychiatra. Slovensko nie je nafukovacie, v knihách nájdete,aké územie potrebuje jeden dospelý medveď. Na vaše sprosté rady,čo strčiť do záhrady,aby tam nechodili medvede,si nájdite seberovných magorov. A choďte príkladom [...]

Každý vládca má svojho šaša (akurát nám nie je do smiechu)

22.01.2024

Matovič a Heger mali Remišovú,Fico má Šimkovičovú Dámy majú jedno spoločné – nedostatok výbavy na pochopenie vlastnej neschopnosti.Niekto s priemerným intelektom by reagoval diplomaticky.A priznal by kritikom právo nesúhlasiť.V prípade hlupáka príde arogancia.Niečo na štýl „Čo si to dovoľujete? Viete,kto som ja ?“ Pri hlupákoch sa dobre vládne.Alebo [...]

nemecko, polícia, polizei

Nemecká polícia zastrelila muža, ktorý sa s mačetou vyhrážal v knižnici

23.04.2024 23:40

Podľa vyhlásenia bol tento muž polícii známy už skôr. Jeho motív vyhrážania sa v knižnici zatiaľ nie je objasnený.

Systém Patriot, PVO

Le Monde: Mnohé krajiny EÚ sa nechcú s Kyjevom deliť o svoju protivzdušnú obranu

23.04.2024 21:45

Šéfovia vlád jednotlivých krajín si dávali dobrý pozor, aby neurobili žiadny konkrétny sľub.

Izrael Palestína Gaza Hamas Rukojemníci Prepustenie

Vojna v Gaze trvá 200 dní. Izrael zosilnil údery, nariadil nové evakuácie na severe

23.04.2024 20:55

Ostreľovanie severu palestínskeho územia bolo za posledný deň jedno z najintenzívnejších od začiatku vojny.

USA Izrael Gaza univerzity protesty

Polícia zatýkala na pro-palestínskych protestoch na univerzite v New Yorku

23.04.2024 19:49

Biely dom antisemitské vyjadrenia počas študentských protestov na viacerých univerzitách slovne odsúdil.

cudzinec

Kto sa nepoučí z vlastnej minulosti,je nútený si ju opakovať.Budúcu koalíciu volili tí,ktorí dali moc do rúk šialencov a hlupákov vo voľbách 2020.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,445
Celková čítanosť: 9460904x
Priemerná čítanosť článkov: 3869x

Autor blogu