Založ si blog

HLAS pokrytectva do nebies nepoletí

Pellegrini chce hlasovanie o predčasných voľbách.Ak pominieme fakt,že neoprávnene vykonáva poslanecký mandát v zastúpení neexistujúcej politickej strany,jeho návrh je nezmyselný a pokrytecký.

Každá hodina Slovenska,strávená pod taktovkou neschopného a zjavne nevyrovnaného premiéra Matoviča je nielen tragédiou,ale spôsobuje aj nevyčísliteľné škody ekonomike.Pravdepodobnosť úspešného ľudového hlasovania v spojení s podporou členov koalície pri vyslovení nedôvery súčasnej (šialenstvom) pôsobiacej vláde je prakticky nulová.A aj v prípade naplnenia tejto nereálnej vízie je na zmenu potrebných šesť-deväť mesiacov,čo v spojení s minimálne mesiacom na vytvorenie novej vlády a vykonanie prvých zmien znamená pre občanov Slovenska fatálne ohrozenie ich existencie po všetkých stránkach … niektorí už dnes nemajú prostriedky ani na základnú obživu.

Fakty,o ktorých musí Pellegrini veľmi dobre vedieť.Nespomínajúc skutočnosť,že neexistuje možnosť elektronického hlasovania v parlamentných voľbách a klasické uplatnenie práva občanov by mohlo znamenať ďalšie ohrozenie ich zdravia …

Slovensko dnes nemá právnu normu,ktorá by umožnila rýchlo a efektívne riešiť súčasnú situáciu.Koaličné strany snahu Pellegríniho v žiadnom prípade nepodporia,keďže v ich závese sú oligarchovia alebo ľudia s veľmi pochybnou minulosťou.A občania zásluhou núdzového stavu nemajú nástroj,ktorým by mohli súčasnú hrôzovládu legitímne zvrhnúť.Taká je realita dneška.

Slovensko nepotrebuje predčasné voľby,ale okamžité nahradenie súčasnej vlády – odborníkmi.Ideálnym riešením by bola úradnícka vláda,zostavená z odborníkov v jednotlivých rezortoch,s vylúčením členov politických strán a hnutí,ktorá by stabilizovala situáciu v štáte,vyriešila postup v súvislosti s pandémiou a upravila zákony tak,aby sa už nikdy nemohol opakovať súčasný stav.

Stav bezmocnosti národa,vydieraného pološialeným tyranom,veriacim vo vlastnú genialitu …

Vláda s charakterom a vôňou podpapiernikov

15.04.2021

Kedysi koloval vtip,ako reagoval otec na vstup syna do strany – synku,radšej si mal stúpiť do niečoho iného … dnes by platil na súčasnú koalíciu. Pretože tá smrdí horšie,ako povestné kravince či známe podpapierniky.Posledná tlačovka potvrdila,že sa nič nezmenilo a premiérom je naďalej rovnaký chrapúň,ako pred koaličnou krízou,len sa maskuje pod ministerským [...]

Štyri metre od smrti

12.04.2021

… sa môže ocitnúť človek zásluhou beztrestného vystrájania vodičov kamiónov na slovenských cestách. Videl som mu priamo do kabíny.Do očí mi hľadela bezcharakterná sviňa,ktorá jazdí na veľkom aute a môže všetko.A teda aj jazdiť sedemdesiatkou v obci,predbiehať v zákrute cez plnú čiaru a debilne sa diviť,ako je to možné,že jazdia aj autá opačným smerom. A [...]

USA a NATO – obraz moderného fašizmu vo svete

11.04.2021

Počas režimu A.Hitlera v Nemecku bolo bežnou praxou vyhľadávanie nepriateľov a vôbec nezáležalo na tom,či boli skutoční alebo fiktívni.Všemocné gestapo vedelo popraviť každého bez rozdielu a hlavne bez dôkazov. Dnes máme svet pod drobnohľadom technológií,ktoré začínajú kamerami v uliciach a končia satelitmi,umiestnenými vo vesmíre.Slovné spojenia ako “osobná [...]

Joe Biden

Veľvyslanec Javorčík: Biden obnovil predvídateľnosť v transatlantickom partnerstve

15.04.2021 22:57

Americká administratíva podľa slovenského veľvyslanca doteraz splnila to, čo sa od nej očakávalo.

Ivan Korčok

Korčok: Sme znepokojení destabilizačnými aktivitami Ruska

15.04.2021 21:48

Minister uviedol, že Slovenská republika ako členská krajina EÚ a NATO má záujem rozvíjať dobré vzťahy s Ruskou federáciou.

Netherlands World Press Photo - víťaz, prvé objatie

Najlepšia fotografia sveta? Objatie starenky v kovidovej dobe

15.04.2021 18:25

Nezávislá svetoznáma organizácia World Press Photo, ktorá funguje od roku 1955, vyhlásila výsledky svojej každoročnej súťaže.

igor matovič

Matovič obhajuje svoje kroky pri Sputniku, vinu hádže na šéfku ŠÚKL

15.04.2021 17:57, aktualizované: 22:07

Expremiér svoju tlačovku nazval „Sputnik V. Dosť bolo klamstiev“. Musel však priznať, že ruská strana pýtala vakcíny aj z dôvodu, že sme za ne nezaplatili.

cudzinec

Nič nie je horšie,ako vláda zla,zrodeného z nenávisti a zákernosti.Nič nie je horšie,ako zverenie osudu národa do rúk neschopných ľudí s mesiášskym komplexom,ktorí sa spoja aj s Diablom,aby sa pomstili. Ako môže viesť spojenie s mafiou k potrestaniu mafie ?

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,308
Celková čítanosť: 7718378x
Priemerná čítanosť článkov: 3344x

Autor blogu