Založ si blog

HLAS pokrytectva do nebies nepoletí

Pellegrini chce hlasovanie o predčasných voľbách.Ak pominieme fakt,že neoprávnene vykonáva poslanecký mandát v zastúpení neexistujúcej politickej strany,jeho návrh je nezmyselný a pokrytecký.

Každá hodina Slovenska,strávená pod taktovkou neschopného a zjavne nevyrovnaného premiéra Matoviča je nielen tragédiou,ale spôsobuje aj nevyčísliteľné škody ekonomike.Pravdepodobnosť úspešného ľudového hlasovania v spojení s podporou členov koalície pri vyslovení nedôvery súčasnej (šialenstvom) pôsobiacej vláde je prakticky nulová.A aj v prípade naplnenia tejto nereálnej vízie je na zmenu potrebných šesť-deväť mesiacov,čo v spojení s minimálne mesiacom na vytvorenie novej vlády a vykonanie prvých zmien znamená pre občanov Slovenska fatálne ohrozenie ich existencie po všetkých stránkach … niektorí už dnes nemajú prostriedky ani na základnú obživu.

Fakty,o ktorých musí Pellegrini veľmi dobre vedieť.Nespomínajúc skutočnosť,že neexistuje možnosť elektronického hlasovania v parlamentných voľbách a klasické uplatnenie práva občanov by mohlo znamenať ďalšie ohrozenie ich zdravia …

Slovensko dnes nemá právnu normu,ktorá by umožnila rýchlo a efektívne riešiť súčasnú situáciu.Koaličné strany snahu Pellegríniho v žiadnom prípade nepodporia,keďže v ich závese sú oligarchovia alebo ľudia s veľmi pochybnou minulosťou.A občania zásluhou núdzového stavu nemajú nástroj,ktorým by mohli súčasnú hrôzovládu legitímne zvrhnúť.Taká je realita dneška.

Slovensko nepotrebuje predčasné voľby,ale okamžité nahradenie súčasnej vlády – odborníkmi.Ideálnym riešením by bola úradnícka vláda,zostavená z odborníkov v jednotlivých rezortoch,s vylúčením členov politických strán a hnutí,ktorá by stabilizovala situáciu v štáte,vyriešila postup v súvislosti s pandémiou a upravila zákony tak,aby sa už nikdy nemohol opakovať súčasný stav.

Stav bezmocnosti národa,vydieraného pološialeným tyranom,veriacim vo vlastnú genialitu …

Paparazzi na Slovensku končia.

08.03.2021

Sledovanie novinárov sa dostalo do trestno-právnej roviny,čo je skvelá správa pre celú spoločnosť. Ak skončí právoplatným odsúdením vinníkov,bude sa môcť optikou konania v tejto veci môcť hľadieť na všetko,čo bude mať znaky sledovania. A teda aj na zásahy novinárov do súkromia iných osôb,ktoré úplne bežne sledovali a fotografovali počas súkromných [...]

Keď ide o moc, na obetiach (demokratom) nezáleží . . .

07.03.2021

Motto súčasnej vládnej koalície,ktorá si môže dovoliť týždňové prázdniny na premýšľanie v čase,keď umierajú denne desiatky a stovky obetí. Kto napriek súčasnému správaniu parlamentných strán bude pri najbližších voľbách uvažovať o ich podpore,asi nebude úplne v poriadku.Ak teda vynecháme záujmové skupiny,ktoré sledujú len stav bankových účtov. Jediným [...]

Sluhovia boľševického politbyra v Bruseli vraždia národy

06.03.2021

Stačí pozorne počúvať a dnes sa odhaľuje celá pravda o pozadí členstva Slovenska v EÚ,zločinnej privatizácii či výpredaji podnikov do rúk zahraničných subjektov,a iných udalostiach,ktorým doteraz mnohí nerozumeli a iní nechceli rozumieť.A niektorí (za judášsky groš) slúžili. Iste,čakať nejaké úprimné vyjadrenia od politika,akým je E.Kukan,nemôžeme [...]

Zabawa w chowanego

Poľského kňaza známeho z dokumentu o zneužívaní maloletých odsúdili na tri roky väzenia

08.03.2021 23:00

Podľa dokumentu kňaz zneužíval mladistvých zhruba štvrťstoročie, a to údajne za tichej ochrany vysokých cirkevných predstaviteľov.

Bate / Guinea /

Séria výbuchov v Rovníkovej Guinei si vyžiadala 98 obetí a 615 zranených

08.03.2021 22:38

Výbuchy nastali v skladoch munície a výbušnín na základni v prístavnom meste Bata, ekonomickom uzle krajiny, a spôsobili devastáciu budov v areáli i nespočetného množstva domov v okolitých štvrtiach.

Kiska / Čaputová /

Čaputová sa stretla s Kiskom. Niektoré výzvy sa podľa nich ani zmenou vlády zatiaľ nenaplnili

08.03.2021 19:20

Nebýva v politike zvykom, že nástupca so svojím predchodcom vo funkcii majú dobré vzťahy aj podobné pohľady na politický vývoj, priblížila prezidentka.

kollár

Podľa Kollára by Matovič a Sulík po odchode z vlády rozpútali peklo v parlamente

08.03.2021 16:51

Odstúpením Igora Matoviča a Richarda Sulíka z funkcií by sa podľa šéfa Sme rodina nič nezmenilo.

cudzinec

Nič nie je horšie,ako vláda zla,zrodeného z nenávisti a zákernosti.Nič nie je horšie,ako zverenie osudu národa do rúk neschopných ľudí s mesiášskym komplexom,ktorí sa spoja aj s Diablom,aby sa pomstili. Ako môže viesť spojenie s mafiou k potrestaniu mafie ?

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,275
Celková čítanosť: 7574877x
Priemerná čítanosť článkov: 3330x

Autor blogu