Založ si blog

Bezprávny občan na Slovensku čaká ako dobytok na porážku

Právna cesta,ako zbaviť moci vládu,ktorá svojou neschopnosťou zapríčinila tisíce obetí pandémie,neexistuje.Referendum o predčasných voľbách je hlúposť,pretože pri dennom prírastku stovky obetí na životoch skončime čoskoro ako Taliansko.

Okamžité riešenie situácie môže realizovať len národná rada.Presne tá národná rada,ktorá nemá záujem nič riešiť a poslanci si spokojne berú svoje platy aj napriek tomu,že umierajú stovky ľudí.Od vládnej koalície chodia len samé klamstvá,ako v prípade nehlasovania za plošné testovanie,keď poslanci vedeli veľmi dobre,že tento absurdný úkon je v podstate zakotvený v Covid-automate.A teda bude realizovaný,aj keď oni “hrdinsky” nezahlasujú.

Opozícia síce nemôže spôsobiť pád vlády,ale mohla by byť aspoň dunivým hlasom smädného v púšti.Poslanci opozície môžu verejne protestovať a neporušia žiadny zákaz.Stačí verejne a demonštratívne odmietnuť účasť na rokovaniach parlamentu,pretože chcú chrániť zdravie a životy občanov a nechcú byť zodpovední za súčasný vývoj.Stačí verejne a demonštratívne zložiť poslanecké mandáty a konečne začať slúžiť – občanom a voličom.

Na podobný krok musí byť však niekto chlap a mať svedomie.

A v parlamente sa nenachádza ani jedno – ani chlapi,ani svedomie.A tak čakajú občania ako dobytok na porážku,kto a kedy skoná na ochorenie,ktoré niekto nevie riešiť.Niekto,kto sa preslávil od vstupu do politiky len vrieskaním,vulgarizmami,klamstvami a krivými obvineniami.Niekto,koho aj vlastní pokladajú za psychopata so sociopatickými črtami.

Musíme prežiť za každú cenu,aby sme sa raz nemuseli hanbiť pred svojimi deťmi,že sme nechali bez trestu vrahov národa a kolaborantov ekonomického záujmu.A konečne pochopiť,že mafia v akejkoľvek forme k moci nepatrí – ani vtedy,keď falošne kričí o právnom štáte.Slovensko stratilo posledné črty právneho štátu na jeseň 2020.

Sklamaný pätolízač Korčok perlil . ..

07.04.2024

Severoatlantický sluha Korčok to nezvládol. Aj tak prezidenta nepotrebujeme.Je hanbou,že nie sme schopní nájsť skutočné osobnosti. Na vlastný štát sme nedorástli….

Vysvetlenie pre ochranárske „trúby“

20.03.2024

Hlavne pre jedného magora Erika. Skúste napchať do 2-izbového bytu dvadsať ľudí.Stačí na pár dní.A pochopíte (ak máte čím),že potrebujete pomoc psychiatra. Slovensko nie je nafukovacie, v knihách nájdete,aké územie potrebuje jeden dospelý medveď. Na vaše sprosté rady,čo strčiť do záhrady,aby tam nechodili medvede,si nájdite seberovných magorov. A choďte príkladom [...]

Každý vládca má svojho šaša (akurát nám nie je do smiechu)

22.01.2024

Matovič a Heger mali Remišovú,Fico má Šimkovičovú Dámy majú jedno spoločné – nedostatok výbavy na pochopenie vlastnej neschopnosti.Niekto s priemerným intelektom by reagoval diplomaticky.A priznal by kritikom právo nesúhlasiť.V prípade hlupáka príde arogancia.Niečo na štýl „Čo si to dovoľujete? Viete,kto som ja ?“ Pri hlupákoch sa dobre vládne.Alebo [...]

borrell

Borrell v mene EÚ podporil verdikt súdu OSN v kauze izraelskej politiky. Židovský národ nie je okupant, bráni sa Netanjahu

20.07.2024 21:05

Vo svojom vyhlásení Borrel súčasne dodal, že stanovisko súdu "bude potrebné dôkladnejšie analyzovať, a to aj vzhľadom na jeho dôsledky pre politiku EÚ".

Motorkár, autonehoda pri Martine

Vážna nehoda pri Martine. Motorkára previezli s ťažkými zraneniami do nemocnice

20.07.2024 19:01

Z doposiaľ nezistených príčin došlo na ceste z obce Košťany nad Turcom do Martina k zrážke osobného automobilu a motocykla.

Robert Fico a Denys Šmyhal.

Fico Šmyhaľovi: Slovensko nemieni byť rukojemníkom ukrajinsko-ruských vzťahov. Kritizuje rozhodnutie Zelenského

20.07.2024 18:16, aktualizované: 18:36

Fico podľa úradu vlády v tejto veci komunikuje už niekoľko dní s relevantnými členmi vládneho kabinetu aj s predstaviteľmi maďarskej petrochemickej skupiny MOL.

Krasnodar, Rusko, protest

Kolaps v Krasnodare: Rusi vyšli do ulíc, starosta sa chcel pripútať k stĺpu. Umlčala ich až polícia

20.07.2024 18:02, aktualizované: 20:25

Problémy s elektrinou na juhu Ruska a na okupovanom ukrajinskom polostrove Krym sa začali 16. júla po skrate na Rostovskej jadrovej elektrárni.

cudzinec

Kto sa nepoučí z vlastnej minulosti,je nútený si ju opakovať.Budúcu koalíciu volili tí,ktorí dali moc do rúk šialencov a hlupákov vo voľbách 2020.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,445
Celková čítanosť: 9559721x
Priemerná čítanosť článkov: 3910x

Autor blogu