Založ si blog

Bezprávny občan na Slovensku čaká ako dobytok na porážku

Právna cesta,ako zbaviť moci vládu,ktorá svojou neschopnosťou zapríčinila tisíce obetí pandémie,neexistuje.Referendum o predčasných voľbách je hlúposť,pretože pri dennom prírastku stovky obetí na životoch skončime čoskoro ako Taliansko.

Okamžité riešenie situácie môže realizovať len národná rada.Presne tá národná rada,ktorá nemá záujem nič riešiť a poslanci si spokojne berú svoje platy aj napriek tomu,že umierajú stovky ľudí.Od vládnej koalície chodia len samé klamstvá,ako v prípade nehlasovania za plošné testovanie,keď poslanci vedeli veľmi dobre,že tento absurdný úkon je v podstate zakotvený v Covid-automate.A teda bude realizovaný,aj keď oni “hrdinsky” nezahlasujú.

Opozícia síce nemôže spôsobiť pád vlády,ale mohla by byť aspoň dunivým hlasom smädného v púšti.Poslanci opozície môžu verejne protestovať a neporušia žiadny zákaz.Stačí verejne a demonštratívne odmietnuť účasť na rokovaniach parlamentu,pretože chcú chrániť zdravie a životy občanov a nechcú byť zodpovední za súčasný vývoj.Stačí verejne a demonštratívne zložiť poslanecké mandáty a konečne začať slúžiť – občanom a voličom.

Na podobný krok musí byť však niekto chlap a mať svedomie.

A v parlamente sa nenachádza ani jedno – ani chlapi,ani svedomie.A tak čakajú občania ako dobytok na porážku,kto a kedy skoná na ochorenie,ktoré niekto nevie riešiť.Niekto,kto sa preslávil od vstupu do politiky len vrieskaním,vulgarizmami,klamstvami a krivými obvineniami.Niekto,koho aj vlastní pokladajú za psychopata so sociopatickými črtami.

Musíme prežiť za každú cenu,aby sme sa raz nemuseli hanbiť pred svojimi deťmi,že sme nechali bez trestu vrahov národa a kolaborantov ekonomického záujmu.A konečne pochopiť,že mafia v akejkoľvek forme k moci nepatrí – ani vtedy,keď falošne kričí o právnom štáte.Slovensko stratilo posledné črty právneho štátu na jeseň 2020.

Každý vládca má svojho šaša (akurát nám nie je do smiechu)

22.01.2024

Matovič a Heger mali Remišovú,Fico má Šimkovičovú Dámy majú jedno spoločné – nedostatok výbavy na pochopenie vlastnej neschopnosti.Niekto s priemerným intelektom by reagoval diplomaticky.A priznal by kritikom právo nesúhlasiť.V prípade hlupáka príde arogancia.Niečo na štýl „Čo si to dovoľujete? Viete,kto som ja ?“ Pri hlupákoch sa dobre vládne.Alebo [...]

Kandidatúra A. Danka je drzosťou najhrubšieho zrna

21.01.2024

A len potvrdzuje, že úrad prezidenta je zbytočný.Namiesto osobností máme ponuku politických pobehajov. Čo neplatí len o Dankovi.Všimol si napríklad Korčok,ako vyzerá žiadosť o vstup na územie nášho „spojenca“ USA ? Američania cestujú na Slovensko bez obmedzení, Slováci pri ceste do USA musia súhlasiť so stratou práva na ochranu osobných údajov a zdieľaním [...]

Slaboduchí politickí „znalci“ práva

17.01.2024

Jeden nevie,že so zápisom v registri trestov nesmie byť prokurátorom.A druhý sa slaboducho vykrúca z povinnosti zotrvať na mieste nehody,ktorú spôsobil. Asi je najvyšší čas zrušiť inštitúcie, ktoré im dali osvedčenie o vzdelaní. A možno aj odobrať diplomy tým,ktorí ich príkazy prijímali a vykonávali. Odňatie funkcie nie je trest.Slušné by bolo odstúpenie, ale na [...]

kuleba

Cieľom Ruska je zničiť Ukrajinu, uviedol v OSN Kuleba. Rezolúcie sa nedočká, arabské krajiny si pamätajú

23.02.2024 23:45

Presne pred rokom Valné zhromaždenie drvivou väčšinou schválilo rezolúciu, ktorá vyzývala na okamžité stiahnutie ruského vojska z ukrajinského územia.

Russia Navalny

Navaľného tím ponúka 20-tisíc eur za informácie, ktoré objasnia politikovu smrť

23.02.2024 23:33

Zamestnanci väzenského tábora, kde si trest odpykával aj Navaľnyj, sa v roku 2022 pokúsili vydávať za samovraždu aj smrť väzňa, ktorý v skutočnosti zomrel na následky mučenia.

trump

Súd nariadil Trumpovi za nafukovanie majetku zaplatiť s úrokmi 454 miliónov dolárov

23.02.2024 22:38

Podľa sudcu firma Trump Organization niekoľko rokov vytvárala nepravdivé majetkové priznania v snahe zaistiť si lepšie podmienky na pôžičky alebo poistenie.

A-50

Rusom sme zostrelili ďalšie lietadlo za 350 miliónov dolárov, tvrdia Ukrajinci. Pred vojnou ich mali deväť

23.02.2024 21:04

"A-50 s volacím znakom Bajan dolietal! Blahoželáme okupantom k sviatku obrancov vlasti!" ironicky poznamenal ukrajinský veliteľ.

cudzinec

Kto sa nepoučí z vlastnej minulosti,je nútený si ju opakovať.Budúcu koalíciu volili tí,ktorí dali moc do rúk šialencov a hlupákov vo voľbách 2020.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,443
Celková čítanosť: 9400297x
Priemerná čítanosť článkov: 3848x

Autor blogu