Už ide len o holý život

Politická mafia,vedená samoľúbym ignorantom,na ktorom nie je nič pravdivé okrem mena,naďalej dokazuje svoju neschopnosť.A obete jej vystrájania pribúdajú.

Sociopat sa opäť prejavil,keď opakovane napadol koaličného partnera a obvinil ho zo zodpovednosti za súčasnú situáciu a rastúce počty obetí.Nečudo,však sotva niesla zem tejto planéty niekoho s menšou sebaúctou,ako je šéf liberálov.Možno by mal zaspomínať na niekdajšiu šéfku SNS,ktorá na rozdiel od neho česť mala a neváhala,keď si o ňu opieral papuľu vyššie spomínaný sociopat.

Zásluhou tejto vládnej koalície ide občanom o jediné.O holý život.Vydieranie nemá konca kraja,naďalej sa ohrozujú životy ľudí absurdným testovaním za pomoci bezcenných testov,z ktorého má prospech jedine ich dodávateľ.Ľudia žijú v strachu,ktorému sa nedá nič prirovnať.Už len za vojny môže byť horšie.A prichádzajú ďalšie opatrenia,ktoré ani tak nesvedčia o desivých následkoch vládnucej kliky,ako skôr o strachu súčasnej koalície plagiátorov a mafiánskych pohrobkov.Dnes je zbytočné spomínať na 50.roky minulého storočia,alebo okupáciu z augusta 1968

Dnes sme na tom oveľa horšie.Cynická spodina s mocou v hrsti systematicky ničí národ …

Popletení v zákone zavádzajú verejnosť

18.04.2026

Nikdy som nebol zástancom prílišného užívania elitných útvarov polície.Často to pôsobilo skôr ako účelová kampaň,ktorej cieľom bolo niečo úplne iné,ako riešenie trestnej činnosti.Ale … Pobúrenie niektorých “opozičníkov” nad vyšetrovaním prečinu ohovárania v réžii ÚBOK-u nie je na mieste.Pritom stačí tak málo – niečo si prečítať.A čítať s [...]

5% HDP na obranu ? Pred kým – pred USA ? Žiadny problém …

12.04.2026

Kdesi som začul,že NATO je vojenský biznis model … možno,neviem posúdiť.Ale páčil sa mi iný nápad. Pristúpiť na zvýšenie týchto výdavkov,ale po svojom.Obnoviť zbrojársky priemysel na Slovensku a minúť tých 5% na jeho výrobky.Zvýši sa zamestnanosť,stúpnu príjmy štátu … celkom fajn,nie ? Potenciál z odbornej stránky na to máme.Otázne je,koľko by zmizlo vo [...]

Keď fazuľové vetry velia národom …

29.03.2026

Veľmoci si žijú svojím záujmom a snažia sa ho naplniť všade a za každú cenu.Prezieravý politik sa stretne/zaujima o názor každèho,somár hika – s kým híkať nebude.Národ a štát ? Nedajte sa vysmiať … Médiá vypúšťajú fazuľovè vetry (podľa hesla “koho chlieb ješ,toho pesničku spievaj) a žiaľ – na národe sa prejavuje úpadok vzdelanosti,vplyv krvavej [...]

APTOPIX Russia Daily Life

Putin šomre. Ocitá sa ruská ekonomika v zóne smrti? Nepodarilo sa splniť ani jeden cieľ

20.04.2026 17:00

Ruský akademik, ktorý obdivuje šéfa Kremľa, si nedával servítku pred ústa, keď v podstate označil ruské hospodárstvo za vážne chorého pacienta.

Čína SR Fico návšteva oslavy 80. výročie

Zápletka v ceste do Moskvy: Litva poprela Ficove slová, o prelet ju vraj nikto ani nepožiadal

20.04.2026 16:55

Litva tvrdí, že Slovensko nežiadalo o prelet Fica do Moskvy cez jej vzdušný priestor.

Predseda Demokratov Jaroslav Naď

Pellegrini podľa Demokratov zmaril referendum. Obrátia sa na Ústavný súd SR

20.04.2026 16:50

Podľa Naďa ide o nebezpečný precedens, keď sa Pellegrini neobrátil na Ústavný súd SR.

cudzinec

Kto sa nepoučí z vlastnej minulosti,je nútený si ju opakovať.Budúcu koalíciu volili tí,ktorí dali moc do rúk šialencov a hlupákov vo voľbách 2020.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,461
Celková čítanosť: 10376194x
Priemerná čítanosť článkov: 4216x

Autor blogu