Založ si blog

Už len tri roky bude celý národ v base . ..

Asi jediná dobrá správa.Rok šialenstva uplynul, a ostávajú len tri roky.Je to ako na vojne,len chýba meter na strihanie.Ale kto chce,môže si ho vyrobiť.

Kamarát povedal,že začne intenzívne trénovať karate v domácich podmienkach.Vraj mu stačia videá na internete a nejaká figurína,ktorú si môže objednať aj z e-shopu.Radšej som mlčal,lebo ma napadla cynická otázka,či si pri kúpe figuríny môže vybrať aj to,na koho sa bude podobať.

Čas sa vlečie.Keď človek starne,má po tridsiatke dojem,že dni letia ako šialené a nestíha si uvedomiť,ako žije.Ale teraz počas pandémie … zrazu je všetko pomalé,a život len lenivo preteká medzi prstami.Každé ráno sa dozvieme nejakú jóbovku,občas náhodne narazíme na vystúpenie najhoršieho herca pod slnkom,ktorý falošne narieka o vlastnej nevine za súčasný stav a naopak zodpovednosti iných.Už verím,že jeho diplomovku písali spolužiačky,nemohli určite zniesť jeho náreky.A tak sa zľutovali.Ostáva len otázka,kto platil dovolenku,na ktorej diplomovku písali.Teda,aspoň tak kdesi zaznelo,že to písali na dovolenke.Len nesmelo dúfam,že okrem tej diplomovky neposkytovali aj iné služby.U falošných ľudí nikto nevie,čo všetko si vedia vyplakať.Alebo to bolo naopak a niekto poskytoval služby im ? Neviem si predstaviť,kto by bol tak zúfalý.

Všetko je nezákonné,ak sa to niekomu nehodí.

Dokonca aj ten národ má síce právo voliť,ale nemá právo svoju chybu napraviť.Tak sa vyjadrujú handroví znalci práva.Handroví preto,že s nimi zametá každý,čo si to môže dovoliť (zaplatiť).Akosi neverím,že by sa našiel niekto,kto by robil zo seba takého hlupáka – bezplatne.

Neviem,či ste už počuli,ale chystá sa oplotenie parlamentu.Poradili im to na oplotenej ambasáde,dlhoročne przniacej jedno z najkrajších bratislavských námestí.Vraj je to účinná ochrana proti milujúcemu ľudu.A ideálna ochrana proti filckám.Akurát neviem,koho tými filckami mysleli.A zo slušnosti sa nesnažím na to prísť.Dovolím si však poradiť,aby použili namiesto pletiva plech.Po skončení tejto éry bude nutná prestavba politického mechanizmu.A možno sa nájde využitie aj pre filcky.Hádam im natoľko uvoľnia putá a reťaze.V niektorých prípadoch by som doporučil aj zvieraciu kazajku a železnú masku.Na niektoré ksichty nebude naozaj nikto zvedavý.

Raz mi ktosi povedal,že budeme ešte nostalgicky spomínať na socializmus.Vtedy som mu neveril.Neveril som,že príde doba vedenia štátu bláznami a na psychiatrii bude izolovaný … národ.

Súdruhovia z koalície nepochopili genialitu duševného maloroľnika z Trnavy ?

02.05.2021

Naozaj sú tak pribrzdení,že nechápu podstatu jeho filozofie – buď bude všetko podľa neho,alebo nebude vóbec nič ? Nedá sa to povedať inak,len takto – v záujme udržania moci a naplnenia vlastných záujmov sú koaličníci schopní úplne všetkého,vrátane zbedačenia národa (ku ktorému výrazne prispeli počas pandémie) Po jeho priznaní,že v mene Slovenska [...]

Kto berie úplatky, zvyšuje dane . . . ? ??

01.05.2021

Všetci vieme,že na Slovensku podniká množstvo zahraničných firiem,ktore svoje zisky na Slovensku zdaňujú mimo územia Slovenska.Ak teda niekto v krízovej situácii plánuje zvyšovanie daní a poplatkov pre slovenských občanov a podnikateľov namiesto toho,aby zabránil vývozu nezdaneného kapitálu do zahraničia,môže byť na to jediná odpoveď … Buď berie úplatky,alebo [...]

Euronacisti si presadili svoje “žlté hviezdy”

28.04.2021

A slovenskí kolaboranti poslušne zrazili opätky a idú sa vydať cestou triedenia ľudí na dve kasty,z ktorých bude jedna menejcenná len preto,že si dovolila neochorieť na Covid-19 a odmietla (alebo nemohla) očkovanie … Už len chýba vystretá pravica a fantatický pokrik “Heil Brusel” a bude všetko dokonalé.Kto nebude mať Covid pas,bude menejcenný. Škoda,že sa nezavedie [...]

Nikanor Melia

EÚ zaplatila kauciu za prepustenie hlavného predstaviteľa gruzínskej opozície z väzby

08.05.2021 21:42

Toto gesto pritom Európska únia označila za "dôležitý krok k ukončeniu politickej krízy v Gruzínsku".

Nicola Sturgeonová / Škótsko /

Stúpenci nezávislosti Škótska získali väčšinu v miestnom parlamente

08.05.2021 20:26, aktualizované: 22:17

To im dáva priestor na presadenie referenda o vystúpení zo Spojeného kráľovstva. To však nechce pripustiť britský premiér Boris Johnson.

Miloš Zeman

Zeman vymenoval 17 nových generálov, je medzi nimi i rektorka Univerzity obrany v Brne

08.05.2021 19:31

Rektorka Univerzity obrany Zuzana Kročová sa stala iba treťou generálkou českých ozbrojených síl.

taliansko alpy lavína helikoptéra záchrana

Pri páde lavín vo Francúzskych Alpách zahynulo sedem osôb, jednu ženu sa podarilo zachrániť

08.05.2021 18:34

Husté sneženie z posledných dní cez víkend vystriedali vyššie teploty, francúzske úrady preto už v piatok varovali pred obzvlášť vysokým lavínovým nebezpečenstvom.

cudzinec

Nič nie je horšie,ako vláda zla,zrodeného z nenávisti a zákernosti.Nič nie je horšie,ako zverenie osudu národa do rúk neschopných ľudí s mesiášskym komplexom,ktorí sa spoja aj s Diablom,aby sa pomstili. Ako môže viesť spojenie s mafiou k potrestaniu mafie ?

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,315
Celková čítanosť: 7780840x
Priemerná čítanosť článkov: 3361x

Autor blogu