Keď ide o krk koalícii, aj pandémia je neviditeľná

Sedliaci a hádam ste si nemysleli,že koalícia si odpíli jednu nohu na stolice a potopí kšeft koaličného partnera ponechaním uzávery počas sviatkov ? Tým skôr,že je to značne nespoľahlivý a nevypočitateľný partner.

Mačkopes uzávery bude teda na svete – medzi pár rodinných príslušníkov nie,lebo sa treba chrániť.Medzi stovky lyžiarov áno,lebo tiež sa treba chrániť – pred stratou moci.Cha-chá … a potom sa jeden diví,prečo nikto tejto lumpen-koalícii ani náhodou neverí.Teda,aby sme zase do očí neprášili,ešte sa nájdu ľudia chabého ducha,ktorí čumia na lajno a tvrdia,že vidia smotanu.No nič.

Koniec pandemię je jasný.Na svatého Pištika bude všetko oukej a hurá,môžete si robiť,čo len chcete.Ak teda nechcete za rodinou,však to je nebezpečné … najskôr preto,že pri posedení s rodinou netečú chechtáky do správneho vačku.

Hoďte naňho (skôr na nich) sieť.No viac by sedelo – objednajte zvieracie kazajky …

Budú aj obete prepustené z hrobov ?

23.09.2025

Právo požiadať o prepustenie vyplýva zo zákona.A desiatky obetí či pozostalých žiadajú spravodlivosť – ich milovaní sa nikdy nevrátia,niet dôvodu na zľutovanie s vinníkom. Pochvaly alebo tresty … nič nezmenia na šialenstve 90.rokov.Pripraviť niekoho o život pre peniaze,naozaj niet väčšej zvrhlosti.A opakovane,to môže naozaj len psychopat. Médiá majú [...]

Korporátny fašizmus nevadí ?

22.09.2025

Digitálne otroctvo sa rozmáha pre ľahostajnosť štátu.Minister financií zavádza opatrenia,ktoré ožobračujú ľudí,bojujúcich o holé prežitie,ale ignorujú miliardové zisky platforiem,ktoré zneužívajú postavenie na trhu a zotročujú naivných a zúfalých … A tak severská platforma na rozvoz jedla niekoľkokrát ročne upraví provízie,ktoré inkasuje od reštaurácií (pod [...]

Mŕtveho zimník nepoteší …

21.07.2025

Dopracovali sme sa do absurdnosti … Zatvárame oči pred realitou a zakrývame to vzletnými výrazmi o tolerancii a vzdušnými zámkami o budúcom úspechu.Heslo slovenskej ekonomiky “európskeho tigra” znie cudzím rozdávaj a vlastným zvyšuj dane.Dopracovali sme sa k verzii feudalizmu 21.storočia,kde páni vyberajú a rozkrádajú dane,plebs sa má starať sám o seba. Ešte [...]

Johann Wadephul, Sýria, Damask

Sýrski utečenci rozhádali nemeckú vládu. Jedni ich chcú deportovať, druhí chrániť

09.11.2025 06:00

Zatiaľ čo kancelár Friedrich Merz presadzuje návrat migrantov do Sýrie, minister zahraničných vecí Johann Wadephul tvrdí, že ju stále nemožno považovať za bezpečnú krajinu.

Národná univerzitná nemocnica generála M. R. Štefánika

Nemocnica vo Vajnoroch vzniká za zatvorenými dverami, dopravný expert varuje pred ochromením dopravy

09.11.2025 06:00

Štát stavia nemocnicu za 1,2 miliardy, no detaily jasné nie sú - postaví ju nakoniec súkromník? Odborníci tiež varujú, že bez riešení hrozí kolaps dopravy.

Remišová

Fico priznal, že vystavil obyvateľstvo nárastu kriminality, tvrdí Remišová

08.11.2025 22:10

Podľa Remišovej je „šialené“, že súčasná vládna moc si z občanov Slovenska urobila pokusných králikov.

ropa, Škótsko, plošina

Chcete pracovať na vrtnej plošine? Briti si vás odvážia

08.11.2025 21:40

Nad hmotnostným limitom je 2200 zamestnancov a v najhoršom prípade im hrozí, že o prácu prídu.

cudzinec

Kto sa nepoučí z vlastnej minulosti,je nútený si ju opakovať.Budúcu koalíciu volili tí,ktorí dali moc do rúk šialencov a hlupákov vo voľbách 2020.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,451
Celková čítanosť: 10167882x
Priemerná čítanosť článkov: 4148x

Autor blogu