Vydierateľný politik musí čušať a pochodovať

V médiách sa vyjadrili kritici zmluvy s USA,že nikto z vlády a prezidentského paláca nemal záujem o odbornú diskusiu,či rešpektovanie argumentov.

Stručne – keď sa pozriete na zloženie vlády,netreba Vám veľa,aby ste pochopili,kto a koľko má za ušami.A čo môže stratiť,ak sa vzoprie tým,ktorí majú skutočnú moc a platia kampane.

Pripomeňme si,že Vasilisa “Kompová” Premůdra koktala aj pri hľadaní jednoduchej odpovede na otázku,koľko členov má OĽANO.Dlhý čas sa na jej motkaní smiali diváci pri sledovaní záznamu na YouTube.

Pripomeňme si,ako večný predseda hnutia vypliešťal oči pri pohľade na výsledky volieb a koho dostal do funkcií v riadení štátu.Nemal žiadny plán,nemal ľudí a na jeho chrbte sa veselo odviezli tí,ktorí chceli moc a nemali na jej získanie podporu.Preto dnes čušia a znášajú rôzne urážky.

Takže,ako by to dopadlo,ak by sa prezidentka alebo členovia vlády vzopreli ? Prišla by mohutná kampaň médií a mimovládnych organizácií,pád vlády a predčasné voľby … a lietali by kýble špiny.

Oni neslúžia Vám a nikdy nebudú …

… a vodičom je do plaču

25.01.2026

Snaha o konsolidáciu verejných financií (rozkradnutých a porozdávaných politikmi) sa zmenila na legitímne výpalníctvo.Zákony sa (štandardne) interpretujú účelovo a tak nečudo – ak sa k tomu pridá legislatívny eurokreténizmus,jednèmu je do plaču … Tzv.absolútnu prednosť chodcov sme už spomínali – raz bola a rýchlo sa veci vrátili naspäť,pretože [...]

… a Hitler sa v pekle vyškiera

22.01.2026

Ako dopadne kšeftovanie so zločincami,zažila nielen Európa počas druhej svetovej vojny.Najprv politickí chrapúni vykšeftovali za mier svojho spojenca – Československo – a nakoniec vyhlasovali vojnu pre spojenca (Poľsko),ktorý o.i.ako prvý podpísal pakt s Hitlerom (1934) … a plánoval v tajných dodatkoch spoločnú hranicu s Maďarskom či Rakúskom … Európa sa [...]

Márne čakanie na moralistov

16.01.2026

Naivne sme čakali,źe bardi morálky a mieru,bojovníci proti agresii a imperializmu sa hrdinsky ozvú pri pohľade na dianie vo Venezuele či vyhrážky v spojitosti s Grónskom No treba priznať,konečne sa ukázala holá a nespochybniteľná pravda,že NATO nie je garantom ničoho a už vôbec nie mieru.Ak si niekto kladie otázku,prečo sa desaťročia tiahne spor medzi Tureckom a Gréckom v [...]

zvolen povodeň zaplavená cesta Hron

Na Kysuciach hrozí povodeň, varujú meteorológovia

23.02.2026 07:56

Platí tam hydrologická výstraha prvého stupňa.

SR Žilina mimoriadny stav únik neznáma látka vyšetrovanie Z

Hrozby na internete zalarmovali políciu: zasahuje na viacerých školách

23.02.2026 07:00

Polícia zdôrazňuje, že situáciu neberie na ľahkú váhu.

Roman Országh, Zvolen

Útočisko pred násilím ponúka deťom aj zvolenská radnica. Špecialista nám priblížil, ako to funguje

23.02.2026 07:00

Nájdu tam pocit bezpečia, keď sa im dejú neprávosti. Deti, ktoré sa cítia ohrozené, môžu prísť na Mestský úrad vo Zvolene. O čo konkrétne ide, nám porozprával Roman Országh.

Južné Kórea, maska, rúško, dáždnik, corona, korona, pandémia, koronavírus

Ruská ambasáda provokuje obrovským heslom. Transparent rozčúlil Južnú Kóreu a žiada jeho odstránenie

23.02.2026 06:25

Ruské veľvyslanectvo v Soule sa zatiaľ nepodarilo telefonicky kontaktovať.

cudzinec

Kto sa nepoučí z vlastnej minulosti,je nútený si ju opakovať.Budúcu koalíciu volili tí,ktorí dali moc do rúk šialencov a hlupákov vo voľbách 2020.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,457
Celková čítanosť: 10302206x
Priemerná čítanosť článkov: 4193x

Autor blogu