Založ si blog

Obranná zmluva s politikou štátneho terorizmu ? ??

Stačí spomenúť udalosti,ktoré sa odohrali po 11.septembri 2001.A sotva môže niekto spochybniť,že americká administratíva G.Busha ml.hrubo a zločinne zneužila útoky na WTC (o ktorých je dodnes množstvo pochybností),aby si vybavila účty s tými,ktorí boli prekážkou v jej politike.V priloženom videu sa vyjadria ľudia,ktorí boli priamymi účastníkmi.


Ak chce nie kto uzatvoriť akýkoľvek „pakt“ s inou krajinou,mal by vedieť zhodnotiť všetky jeho dôsledky.Obranná zmluva s USA je nezmysel,založený na predpoklade,že si nikto nevšimne jej nepotrebnosť,nevýhodnosť pre Slovensko a priame hrozby,ktoré z nej pre Slovensko vyplývajú.

Pre americkú stranu je dôvodom na túto zmluvu potreba priameho prístupu na Ukrajinu cez krajinu,ktorej politické elity budú servilne slúžiť ich záujmom.(stačí si pripomenúť pohotové prisluhovanie vlády M.Dzurindu v prípade útokov na Juhosláviu a priamy následok – vznik drogového „kráľovstva“ Kosovo s dohľadom americkej základne,a aktuálne obvineným kosovským prezidentom pre vojnové zločiny)

Alebo si položme otázku – aké dôvody vedú USA k redukcii diplomatickej misie v Kyjeve ? Prečo zaznievajú „upokojujúce“ vyjadrenia,že pre možný výpadok v ruských dodávkach sa hľadá alternatíva v Katare ? Chystá sa vari americká administratíva na vojnu s Ruskom (a preto sa všetci ponáhľajú s podpisom infantilnej obrannej zmluvy,ktorá je obrannou len podľa názvu ?) ? A preto všetci zúčastnení ignorujú pripomienky a výhrady odborníkov ? Preto právny analfabet na ministerstve obrany bagatelizuje výhrady generálnej prokuratúry,ktorá má nielen právo na pripomienky,ale aj povinnosť dohľadu nad zákonnosťou (a to aj v prípade medzinárodných zmlúv) ?

Ak Biely dom nemá problèm s porušovaním medzinárodného práva,kde je záruka rešpektovania zmlúv,ktoré podpíše ? Pripomeňme si,že svojho času bol spojencom Bieleho domu aj S.Husajn,a ako nakoniec skončil.Navyše – zmluva s USA je hanebným aktom,poškodzujúcim záujmy Slovenska a slovenského národa.Neobsahuje nič,čo by bolo prínosom pre Slovensko a ak niekto argumentuje fiktívnym prínosom vo výške sto miliónov – tak patrí pred súd za vlastizradu a nie do štátnej funkcie !

Pristavte vlaky pre amerických špiónov

15.03.2022

A ostaneme s torzom politických strán,rovno môžeme zrušiť úrad prezidenta a zrejme aj pribudne hviezdička na americkej zástave Ako oznámili kolaborujúce médiá,NAKA zadržala štyri kusy ruských špiónov.Súdiac podľa vrieskania médií,financovaných z rôznych pochybných (mimovládnych) zdrojov som čakal,že ruských špiónov bude aspoň plný kamión … nebol. Možno by bolo [...]

Čo proamerickí hlupáci nechápu …

14.03.2022

Je to jednoduché,hoci pre nich nepochopiteľné.Nechceme konflikty s kýmkoľvek v mene čohokoľvek … nechceme byť vazalmi,ale partnermi A súčasnosť hodnotíme optikou minulosti,pretože každá udalosť má svoje príčiny. Priklad – karibská kríza bola o amerických obavách z umiestnenia sovietskych rakiet na Kube,čo bolo priamou reakciou na americké rakety v Turecku. A [...]

Dokedy budete trpieť moc v rukách Pinocchia ?

13.03.2022

Komentáre k možnému vývoju konfliktu na Ukrajine vyvolávajú skôr znepokojenie,než dávajú obraz nejakej „reality“.A výkriky slovenskej vládnej verchušky pôsobia ako zúfalý krik pacientov uzatvoreného oddelenia psychiatrie. Možno to vyznie kruto,ale Slovensko už dávno nie je nezávislým štátom a vazalská zmluva s USA bola len zlatým klincom,potvrdzujúcim [...]

YouTube

YouTube odstránil viac ako 70-tisíc videí súvisiacich s inváziou na Ukrajinu

23.05.2022 22:46

Platforma odstránila aj videá, v ktorých sa ruská invázia označovala za "oslobodzovaciu operáciu".

Viktor Janukovyč

Súd nariadil zatknúť exprezidenta Janukovyča obvineného z vlastizrady

23.05.2022 21:06

Ukrajinský exprezident sa mal vlastizrady dopustiť, keď v roku 2010 podpísal s Ruskom dohodu o predĺžení pobytu ruskej Čiernomorskej flotily v prístave Sevastopol na Kryme.

Očkovanie detí

Pfizer tvrdí, že tri dávky vakcíny poskytujú deťom do päť rokov silnú ochranu

23.05.2022 19:11

Americký Úrad pre kontrolu potravín a liečiv plánuje v nadchádzajúcich týždňoch zvážiť schválenie vakcín proti koronavírusu pre najmladšie deti.

dieťa, mlieko, dojčenie

USA čelia nedostatku mlieka pre dojčatá. Pomoc prišla z Európy

23.05.2022 18:39

Prvú z viacerých dodávok dopravila americká armáda.

cudzinec

Nič nie je horšie,ako vláda zla,zrodeného z nenávisti a zákernosti.Nič nie je horšie,ako zverenie osudu národa do rúk neschopných ľudí s mesiášskym komplexom,ktorí sa spoja aj s Diablom,aby sa pomstili. Ako môže viesť spojenie s mafiou k potrestaniu mafie ?

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,407
Celková čítanosť: 8522837x
Priemerná čítanosť článkov: 3541x

Autor blogu