Založ si blog

Usvedčení v priamom prenose – “demokrati” sú zlodeji a zradcovia !

Asi by sa dalo skončiť nadpisom a poznámkou – ukázalo sa,že (podľa predpokladov) sme vedeli a vieme udržiavať a prevádzkovať lietadlá MIG-29 vo vlastnej réžii,ale údržba sa od začiatku (údajne pre nedostatok financií) zanedbávala alebo sa na jej realizáciu uzatvorili nevýhodné zmluvy (a preto boli ruskí technici na Slovensku)

A len sa potvrdilo,že od roku 1990 sa pomaly a systematicky ničilo všetko,čo bolo spojené s akoukoľvek nezávislosťou a sebestačnosťou Slovenska,vrátane jeho obranyschopnosti.Inak povedané – budovala sa budúca kolónia,ktorou naozaj sme.

Môžeme začať zrušením základnej vojenskej služby.Priamym následkom sú šmatľavé generácie,ktorým sa boja učitelia hodiť loptu,aby si (určite nie náhodou) neublížili a nespôsobili tak (učiteľovi) problémy (pretože šmatľaví rodičia síce tiež nevedia chytiť loptu,len vedia sa dokonale sťažovať a zdôrazňovať svoje postavenie).Ak by bola obrana Slovenska odkázaná na tieto generácie,môžeme rovno začať vyjednávať o kapitulácii.

Slovami bývalého vojaka “článok 5 síce znamená pomoc v prípade ohrozenia,ale len podľa vlastnej úvahy (predstaviteľov členských krajín)”

Inak povedané a zdôraznené – nikoho nezaväzuje,aby vzal do batoha konzervy,do hrsti flintičku a išiel za nás bojovať.Za pomoc môže byť označená aj fotka na sociálnej sieti so zovretými päsťami a odkazom “držíme Vám palce”.Tak fajn … čo sme asi čakali,však.

Dopracovať sa od 22 ks bojových lietadiel k 4 ks,to je naozaj umenie.Umenie,celkom pochopiteľné v podmienkach,kde sa predstavitelia štátu búchajú päsťou po hrudi a vykrikujú ako idioti nahlas,že oni sú Európania a potom (oveľa tichšie) dodajú – aj Slováci.Predsa len vo voľbách potrebujú aj hlasy tých (sprostých) vlastencov.Aj keď pravda,možno asi nie.Súdiac podľa ich výkrikov na kritikov,že sú opice a dezoláti.Nepochybne,ak sa na niečo podobné odvážia verejne,najmä v podaní karikatúry chlapa,akou je Jaroslav Naď,môže byť volebný výsledok závislý aj na niečom úplne inom,ako na hlasoch voličov.

Pri slovách akéhosi Osuského,že sleduje sociálne siete a oznamuje každý náznak proruskej propagandy,konečne chápem,čo mal na mysli Napoleon,keď na adresu svojho ministra zahraničia preniesol slová “ste lajno v hodvábnych pančuchách”.Za seba akurát dodám “raz udavač,vždy udavač”.Aj keď na vyššie menovanom by sa asi ani tie hodvábne pančuchy neudržali a zhnusením by spadli na zem … ak by ich nedržali nejaké pripináčky.

Propaganda neoboľševických kreatúr alebo …

04.06.2023

… trápenie krajiny,kde dnes na Slovensku znamenalo u nich pred týždňom,či skôr storočím. A vraj pospolitá Slovač podlieha ruskej propagande,kričia nielen médiá,ale aj neslávne známy plešatý Tarzan Jarko z rodu obyčajných dezolátov.Ako to teda je ? Keby sprostosť v poslednej vláde nekvitla (ešte šťastie,že nemôže nadnášať,lebo ministerku a podpredsedníčku vlády [...]

Pri sprostom voličovi sú voľby zbytočné

14.04.2023

Sledujúc prieskumy verejnej mienky a diskusie na sociálnych sieťach som dospel k záveru,že voľby nepotrebujeme. Slovenský volič má možno v hlave guláš,no skôr poriadne “nasraté”.Prieskumy hovoria jasne.Ani záplava káuz,klamstiev a sprostosti v priamom prenose ho nezobudila.Naďalej dôveruje tým,ktorí si s ním a jeho životom pravidelne vytierajú zadok. Prieskumy zatiaľ [...]

Dezinformačný valec alebo rusko-poľské vzťahy inak … ačodebilizmus v praxi

09.04.2023

Z niekdajšej poľsko-litovskej únie ostali len spomienky a dejiny.Dejiny štátu,kde sa kráľ volil a platili len jednohlasne podporené návrhy. Katyň a povraždení poľskí dôstojníci.Z archívu ČTK vystrekol gejzír účelovej propagandy.Asi im nikto nepovedal,že kdesi po boľševickej revolúcii si ktosi vo Varšave uvedomil ideálny čas na nejaké možné územné zisky a naivne [...]

Ukrajina Rusko vojna Charkov útok uarus

Moskva spätne vykupuje z Mjanmarska a Indie diely pre tanky a rakety

05.06.2023 22:26

V colných dokladoch sa uvádza, že položky boli „vrátené“ do Ruska, pretože boli chybné.

Robert Fico, Brusel, summit EÚ-Turecko

Hrozí Smeru vylúčenie z frakcie európskych socialistov? Podľa europoslanca Bilčíka príde k ráznej reakcii Bruselu

05.06.2023 20:00

Na Roberta Fica nemusí nikto žalovať. V Bruseli dobre vedia, kto je zač, hovorí europoslanec Vladimír Bilčík.

Lucia Ďuriš Nicholsonová, Eduard Heger

Politológ Štefančík: Nicholsonová môže byť klesajúcej strane Demokrati na príťaž

05.06.2023 20:00

Predvolebné spájanie sa môže podľa politológa Hegerovým Demokratom vypomstiť.

búrka, lejak, dážď

Na utorok vydali výstrahy pred búrkami, platia pre celé Slovensko

05.06.2023 19:14

Na západe krajiny platí výstraha SHMÚ už od polnoci.

cudzinec

Nič nie je horšie,ako vláda zla,zrodeného z nenávisti a zákernosti.Nič nie je horšie,ako zverenie osudu národa do rúk neschopných ľudí s mesiášskym komplexom,ktorí sa spoja aj s Diablom,aby sa pomstili. Ako môže viesť spojenie s mafiou k potrestaniu mafie ?

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,420
Celková čítanosť: 9088221x
Priemerná čítanosť článkov: 3755x

Autor blogu