Založ si blog

Už nech je tá “trúba” na smetisku dejín …

Vasilisa Premúdra alias bábkoherečka opäť perlila.Smutné je,že ani moderátor nepochopil,čo je podstatou diskusie a prizeral sa monológu “kráľovnej” hlúpych výrokov …

Akoby nám nestačila hanba z produkcie intelektuálnej “pornografie”,kde sa vieme dokonale zosmiešniť aj nomináciami kandidátov na odborné funkcie v rámci medzinárodných inštitúcií,hoci veľmi dobre vieme,že schopnosti na to nemajú a (zatiaľ) nikto neponúka transplantáciu … mozgu do dutej gebule.

Prepáčte,ale nie je to šialené ? Nie je šialené,ak v rámci informatizácie spoločnosti rozhoduje bábkoherečka,ktorá nevedela svojho času spočítať päť kusov členov OĽANO či zarazene čumela a vykrúcala sa pri otázke na základnú sadzbu DPH ?
Dokonalá šaškáreň.Na účet daňových poplatníkov.A dvíha sa mi žalúdok,keď niekto po dvoch rokoch tisícov obetí pandémie,či infantilných návrhoch na obmedzenie kúrenia (aby sme sa energeticky odtrhli od Ruska) tvrdí,že ide do budúcich volieb s čistým stolom ! Apropó,ako by sa asi zachovala nórska sociálka,ak by tento návrh zaznel na pôde severskej krajiny ? Asi by ostali len spomienky a fotografie detí.

Chápem každého,kto odmieta návrat Fica alebo jeho alter-ega z Hlas-u.

Je to však dôvod na odovzdanie moci rôznym kaukliarom,alebo krpcom s napoleonským komplexom ? Či mentálnym atlétom/atlétkam s nafukovacím egom galaktických rozmerov ? Čo nás zobudí ?
Deň,keď budú “smradi” v exile (ako vláda E.Beneša) a my budeme počítať obete ich politiky ? Alebo skôr oddanej služby cudzieho záujmu ?

Nevadí Vám riadenie štátu bielymi koňmi cudzieho záujmu ?

Sklamaný pätolízač Korčok perlil . ..

07.04.2024

Severoatlantický sluha Korčok to nezvládol. Aj tak prezidenta nepotrebujeme.Je hanbou,že nie sme schopní nájsť skutočné osobnosti. Na vlastný štát sme nedorástli….

Vysvetlenie pre ochranárske „trúby“

20.03.2024

Hlavne pre jedného magora Erika. Skúste napchať do 2-izbového bytu dvadsať ľudí.Stačí na pár dní.A pochopíte (ak máte čím),že potrebujete pomoc psychiatra. Slovensko nie je nafukovacie, v knihách nájdete,aké územie potrebuje jeden dospelý medveď. Na vaše sprosté rady,čo strčiť do záhrady,aby tam nechodili medvede,si nájdite seberovných magorov. A choďte príkladom [...]

Každý vládca má svojho šaša (akurát nám nie je do smiechu)

22.01.2024

Matovič a Heger mali Remišovú,Fico má Šimkovičovú Dámy majú jedno spoločné – nedostatok výbavy na pochopenie vlastnej neschopnosti.Niekto s priemerným intelektom by reagoval diplomaticky.A priznal by kritikom právo nesúhlasiť.V prípade hlupáka príde arogancia.Niečo na štýl „Čo si to dovoľujete? Viete,kto som ja ?“ Pri hlupákoch sa dobre vládne.Alebo [...]

nemecko, polícia, polizei

Nemecká polícia zastrelila muža, ktorý sa s mačetou vyhrážal v knižnici

23.04.2024 23:40

Podľa vyhlásenia bol tento muž polícii známy už skôr. Jeho motív vyhrážania sa v knižnici zatiaľ nie je objasnený.

Systém Patriot, PVO

Le Monde: Mnohé krajiny EÚ sa nechcú s Kyjevom deliť o svoju protivzdušnú obranu

23.04.2024 21:45

Šéfovia vlád jednotlivých krajín si dávali dobrý pozor, aby neurobili žiadny konkrétny sľub.

Izrael Palestína Gaza Hamas Rukojemníci Prepustenie

Vojna v Gaze trvá 200 dní. Izrael zosilnil údery, nariadil nové evakuácie na severe

23.04.2024 20:55

Ostreľovanie severu palestínskeho územia bolo za posledný deň jedno z najintenzívnejších od začiatku vojny.

USA Izrael Gaza univerzity protesty

Polícia zatýkala na pro-palestínskych protestoch na univerzite v New Yorku

23.04.2024 19:49

Biely dom antisemitské vyjadrenia počas študentských protestov na viacerých univerzitách slovne odsúdil.

cudzinec

Kto sa nepoučí z vlastnej minulosti,je nútený si ju opakovať.Budúcu koalíciu volili tí,ktorí dali moc do rúk šialencov a hlupákov vo voľbách 2020.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,445
Celková čítanosť: 9460919x
Priemerná čítanosť článkov: 3869x

Autor blogu