Založ si blog

Usvedčení v priamom prenose – “demokrati” sú zlodeji a zradcovia !

Asi by sa dalo skončiť nadpisom a poznámkou – ukázalo sa,že (podľa predpokladov) sme vedeli a vieme udržiavať a prevádzkovať lietadlá MIG-29 vo vlastnej réžii,ale údržba sa od začiatku (údajne pre nedostatok financií) zanedbávala alebo sa na jej realizáciu uzatvorili nevýhodné zmluvy (a preto boli ruskí technici na Slovensku)

A len sa potvrdilo,že od roku 1990 sa pomaly a systematicky ničilo všetko,čo bolo spojené s akoukoľvek nezávislosťou a sebestačnosťou Slovenska,vrátane jeho obranyschopnosti.Inak povedané – budovala sa budúca kolónia,ktorou naozaj sme.

Môžeme začať zrušením základnej vojenskej služby.Priamym následkom sú šmatľavé generácie,ktorým sa boja učitelia hodiť loptu,aby si (určite nie náhodou) neublížili a nespôsobili tak (učiteľovi) problémy (pretože šmatľaví rodičia síce tiež nevedia chytiť loptu,len vedia sa dokonale sťažovať a zdôrazňovať svoje postavenie).Ak by bola obrana Slovenska odkázaná na tieto generácie,môžeme rovno začať vyjednávať o kapitulácii.

Slovami bývalého vojaka “článok 5 síce znamená pomoc v prípade ohrozenia,ale len podľa vlastnej úvahy (predstaviteľov členských krajín)”

Inak povedané a zdôraznené – nikoho nezaväzuje,aby vzal do batoha konzervy,do hrsti flintičku a išiel za nás bojovať.Za pomoc môže byť označená aj fotka na sociálnej sieti so zovretými päsťami a odkazom “držíme Vám palce”.Tak fajn … čo sme asi čakali,však.

Dopracovať sa od 22 ks bojových lietadiel k 4 ks,to je naozaj umenie.Umenie,celkom pochopiteľné v podmienkach,kde sa predstavitelia štátu búchajú päsťou po hrudi a vykrikujú ako idioti nahlas,že oni sú Európania a potom (oveľa tichšie) dodajú – aj Slováci.Predsa len vo voľbách potrebujú aj hlasy tých (sprostých) vlastencov.Aj keď pravda,možno asi nie.Súdiac podľa ich výkrikov na kritikov,že sú opice a dezoláti.Nepochybne,ak sa na niečo podobné odvážia verejne,najmä v podaní karikatúry chlapa,akou je Jaroslav Naď,môže byť volebný výsledok závislý aj na niečom úplne inom,ako na hlasoch voličov.

Pri slovách akéhosi Osuského,že sleduje sociálne siete a oznamuje každý náznak proruskej propagandy,konečne chápem,čo mal na mysli Napoleon,keď na adresu svojho ministra zahraničia preniesol slová “ste lajno v hodvábnych pančuchách”.Za seba akurát dodám “raz udavač,vždy udavač”.Aj keď na vyššie menovanom by sa asi ani tie hodvábne pančuchy neudržali a zhnusením by spadli na zem … ak by ich nedržali nejaké pripináčky.

Sklamaný pätolízač Korčok perlil . ..

07.04.2024

Severoatlantický sluha Korčok to nezvládol. Aj tak prezidenta nepotrebujeme.Je hanbou,že nie sme schopní nájsť skutočné osobnosti. Na vlastný štát sme nedorástli….

Vysvetlenie pre ochranárske „trúby“

20.03.2024

Hlavne pre jedného magora Erika. Skúste napchať do 2-izbového bytu dvadsať ľudí.Stačí na pár dní.A pochopíte (ak máte čím),že potrebujete pomoc psychiatra. Slovensko nie je nafukovacie, v knihách nájdete,aké územie potrebuje jeden dospelý medveď. Na vaše sprosté rady,čo strčiť do záhrady,aby tam nechodili medvede,si nájdite seberovných magorov. A choďte príkladom [...]

Každý vládca má svojho šaša (akurát nám nie je do smiechu)

22.01.2024

Matovič a Heger mali Remišovú,Fico má Šimkovičovú Dámy majú jedno spoločné – nedostatok výbavy na pochopenie vlastnej neschopnosti.Niekto s priemerným intelektom by reagoval diplomaticky.A priznal by kritikom právo nesúhlasiť.V prípade hlupáka príde arogancia.Niečo na štýl „Čo si to dovoľujete? Viete,kto som ja ?“ Pri hlupákoch sa dobre vládne.Alebo [...]

Marián Viskupič

Viskupič: Bude lepšie, ak sa stane predsedom parlamentu Raši, a nie Danko

26.05.2024 13:10

Ministerka hospodárstva Denisa Saková zopakovala, že na nominácii Rašiho trvajú.

Papua New Guinea, zosuv pôdy

Pochovala ich hora. Masívny zosuv pôdy pochoval v Papue-Novej Guinei vyše 670 ľudí, odhaduje OSN

26.05.2024 12:18

V oblasti bolo zavalených viac ako 150 domov. Vyslobodených bolo zatiaľ päť tiel.

Polícia / Policajná páska / Policajné auto /

Dráma v Liptovskom Mikuláši: Muž vrazil autom do skupiny ľudí, ušiel. Padli aj výstrely

26.05.2024 12:03

Záchranári na mieste ošetrili 17-ročného a 21-ročného muža.

vrtuľník, helikoptéra, Horská, letecká záchranná služba, lekár

Pri Chate pod Rysmi sa zrútil vrtuľník, leteckí záchranári urgentne zasahovali

26.05.2024 11:42

Lekárka bola vysadená priamo do terénu pomocou lanovej techniky.

cudzinec

Kto sa nepoučí z vlastnej minulosti,je nútený si ju opakovať.Budúcu koalíciu volili tí,ktorí dali moc do rúk šialencov a hlupákov vo voľbách 2020.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,445
Celková čítanosť: 9504214x
Priemerná čítanosť článkov: 3887x

Autor blogu