Založ si blog

Keď skáčeš z mosta, poriadne vrieskaj …

A predtým prestri na doskočisko plachtu,nech nemusia po tebe upratovať ten svinčík …

V roku 2020 skákali z mosta voliči dosluhujúcej koalície,žiaľ vrieskali príliš potichu a tak skočili na hlavu národa.Následky sú fatálne – vyše dvadsaťtisíc obetí pandémie,priama účasť v konflikte Rusko-Ukrajina (ak niekto nechápe dôvody,nech skúsi pomoc psychiatra),a príchod inkvizície na obzore.

Inkvizícia by sa dnes hodila Remišovej,ktorá pení pri pohľade na kritikov,vyvracajúcich jej verejne prednesené tuposti.Keby mala štipku sebakritiky,už dávno by šmatľala niekde v závetrí.Čakať bezmála deväť mesiacov na voľby pri jej “geniálnej” apke Slovensko v mobile,to je naozaj unikát.Výrazná časť voličov musí používať občiansky preukaz s čipom a voľby prebiehajú ako v stredoveku ? Komu to asi vyhovuje ?

Nie,vôbec neverím v manipuláciu volieb.Ani snahu o manipuláciu výsledkov.Akurát je mi divné,prečo v posledných voľbách vyznalo lásku 25% zúčastnených voličov verejne známemu psychopatovi … 

Tvorcovia seriálu Cirkus Humberto by sa obesili od zúfalstva,keby videl ten cirkus v slovenskom parlamente,ktorý nepotrebuje ani románovú predlohu,ani skvelých hercov a už vôbec nie scenár a réžiu.

A Štúrovci by hneď písali ďalšie pamflety,len nie na uhorských utláčateľov.A možno by sa snažili dožiť roku 2048,aby mohli začať ďalšiu revolúciu,v mene národa a jeho objavenia zdravého rozumu.Viera v to druhé by však bola v dnešných podmienkach asi skôr prejavením naivity.

Pred pár dňami som sa dozvedel,že na Ukrajine sa bojuje za nás.Akurát som sa nedozvedel,prečo sa nám po Slovensku presúšajú arogantní potetovani smradi,na ktorých sa vzťahuje branná povinnosť.A čím to je,že väčšina z nich skupuje rôzne reštauračné a rekreačné zariadenia,honosí sa luxusom a peniazmi … a naťahuje napriek tomu paprče a žiada o podporu štátu,kde sú hosťami … nie pánmi !

Sklamaný pätolízač Korčok perlil . ..

07.04.2024

Severoatlantický sluha Korčok to nezvládol. Aj tak prezidenta nepotrebujeme.Je hanbou,že nie sme schopní nájsť skutočné osobnosti. Na vlastný štát sme nedorástli….

Vysvetlenie pre ochranárske „trúby“

20.03.2024

Hlavne pre jedného magora Erika. Skúste napchať do 2-izbového bytu dvadsať ľudí.Stačí na pár dní.A pochopíte (ak máte čím),že potrebujete pomoc psychiatra. Slovensko nie je nafukovacie, v knihách nájdete,aké územie potrebuje jeden dospelý medveď. Na vaše sprosté rady,čo strčiť do záhrady,aby tam nechodili medvede,si nájdite seberovných magorov. A choďte príkladom [...]

Každý vládca má svojho šaša (akurát nám nie je do smiechu)

22.01.2024

Matovič a Heger mali Remišovú,Fico má Šimkovičovú Dámy majú jedno spoločné – nedostatok výbavy na pochopenie vlastnej neschopnosti.Niekto s priemerným intelektom by reagoval diplomaticky.A priznal by kritikom právo nesúhlasiť.V prípade hlupáka príde arogancia.Niečo na štýl „Čo si to dovoľujete? Viete,kto som ja ?“ Pri hlupákoch sa dobre vládne.Alebo [...]

nemecko, polícia, polizei

Nemecká polícia zastrelila muža, ktorý sa s mačetou vyhrážal v knižnici

23.04.2024 23:40

Podľa vyhlásenia bol tento muž polícii známy už skôr. Jeho motív vyhrážania sa v knižnici zatiaľ nie je objasnený.

Systém Patriot, PVO

Le Monde: Mnohé krajiny EÚ sa nechcú s Kyjevom deliť o svoju protivzdušnú obranu

23.04.2024 21:45

Šéfovia vlád jednotlivých krajín si dávali dobrý pozor, aby neurobili žiadny konkrétny sľub.

Izrael Palestína Gaza Hamas Rukojemníci Prepustenie

Vojna v Gaze trvá 200 dní. Izrael zosilnil údery, nariadil nové evakuácie na severe

23.04.2024 20:55

Ostreľovanie severu palestínskeho územia bolo za posledný deň jedno z najintenzívnejších od začiatku vojny.

USA Izrael Gaza univerzity protesty

Polícia zatýkala na pro-palestínskych protestoch na univerzite v New Yorku

23.04.2024 19:49

Biely dom antisemitské vyjadrenia počas študentských protestov na viacerých univerzitách slovne odsúdil.

cudzinec

Kto sa nepoučí z vlastnej minulosti,je nútený si ju opakovať.Budúcu koalíciu volili tí,ktorí dali moc do rúk šialencov a hlupákov vo voľbách 2020.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,445
Celková čítanosť: 9460916x
Priemerná čítanosť článkov: 3869x

Autor blogu