Založ si blog

Propaganda neoboľševických kreatúr alebo …

… trápenie krajiny,kde dnes na Slovensku znamenalo u nich pred týždňom,či skôr storočím.

A vraj pospolitá Slovač podlieha ruskej propagande,kričia nielen médiá,ale aj neslávne známy plešatý Tarzan Jarko z rodu obyčajných dezolátov.Ako to teda je ?

Keby sprostosť v poslednej vláde nekvitla (ešte šťastie,že nemôže nadnášať,lebo ministerku a podpredsedníčku vlády by museli uväzovať o stoličku kotevným lanom),tak by chápala jednoduchú rovnicu – kto nechce vojnu na Ukrajine,a chce jej rýchle skončenie,hľadá mierovú a hlavne rýchlu cestu.

A či už si to škrabáci z hlavných médií pripustia alebo nie,nikde sa nehovorí o mierovom riešení,ale všade len o dodávaní zbraní Kyjevu.Pritom skúsenosti z minulosti hovoria jasne.Koalícia spojencov dokázala rozvrátiť Irak,Afganistan alebo iné krajiny,ale pastieri kôz sa napriek tomu ubránili,ba dokonca v Afganistane im museli okupanti potupne vrátiť moc.Nič nové,však tam ani Sovieti či Briti predtým neuspeli.Len pripomeniem,že svetové spoločenstvo nijako pastierom kôz proti americko-britským agresorom nepomáhalo,a aj tak si poradili.Ako teda môže dopadnúť konflikt na Ukrajine ?

Ľudia budú trpieť dlhé roky,konflikt ostane zmrazený a víťazom budú výrobcovia zbraní

Ak niekto čaká víťazstvo Ukrajiny,je rovnaký šialenec,ako tí,čo po karibskej skúsenosti verili,že im prejde základňa NATO na Kryme.

Nikto nepochybuje,že treba donútiť Rusko,aby sa jeho vojská vrátili na rodnú hrudu.Vojenské prostriedky na to stačiť nebudú (pretože “civilizovaný” Západ je ochotný bojovať za Ukrajinu,ale len do posledného Ukrajinca).

Takže zhrnutie – čo nechápu jaternice v kostýmoch,chápe pospolitá Slovač.Nie je to o ruskej propagande,ale realite.Vojny vyvolávajú alebo tlieskajú im tí,ktorí v nich nikdy nebojujú.Tam zomiera a trpí len pospolitý ľud.

A ešte niečo – vládnu nám neoboľševici,ktorí len prezliekli kabáty,aby urobili kariéru.

Sklamaný pätolízač Korčok perlil . ..

07.04.2024

Severoatlantický sluha Korčok to nezvládol. Aj tak prezidenta nepotrebujeme.Je hanbou,že nie sme schopní nájsť skutočné osobnosti. Na vlastný štát sme nedorástli….

Vysvetlenie pre ochranárske „trúby“

20.03.2024

Hlavne pre jedného magora Erika. Skúste napchať do 2-izbového bytu dvadsať ľudí.Stačí na pár dní.A pochopíte (ak máte čím),že potrebujete pomoc psychiatra. Slovensko nie je nafukovacie, v knihách nájdete,aké územie potrebuje jeden dospelý medveď. Na vaše sprosté rady,čo strčiť do záhrady,aby tam nechodili medvede,si nájdite seberovných magorov. A choďte príkladom [...]

Každý vládca má svojho šaša (akurát nám nie je do smiechu)

22.01.2024

Matovič a Heger mali Remišovú,Fico má Šimkovičovú Dámy majú jedno spoločné – nedostatok výbavy na pochopenie vlastnej neschopnosti.Niekto s priemerným intelektom by reagoval diplomaticky.A priznal by kritikom právo nesúhlasiť.V prípade hlupáka príde arogancia.Niečo na štýl „Čo si to dovoľujete? Viete,kto som ja ?“ Pri hlupákoch sa dobre vládne.Alebo [...]

borrell

Borrell v mene EÚ podporil verdikt súdu OSN v kauze izraelskej politiky. Židovský národ nie je okupant, bráni sa Netanjahu

20.07.2024 21:05

Vo svojom vyhlásení Borrel súčasne dodal, že stanovisko súdu "bude potrebné dôkladnejšie analyzovať, a to aj vzhľadom na jeho dôsledky pre politiku EÚ".

Motorkár, autonehoda pri Martine

Vážna nehoda pri Martine. Motorkára previezli s ťažkými zraneniami do nemocnice

20.07.2024 19:01

Z doposiaľ nezistených príčin došlo na ceste z obce Košťany nad Turcom do Martina k zrážke osobného automobilu a motocykla.

Robert Fico a Denys Šmyhal.

Fico Šmyhaľovi: Slovensko nemieni byť rukojemníkom ukrajinsko-ruských vzťahov. Kritizuje rozhodnutie Zelenského

20.07.2024 18:16, aktualizované: 18:36

Fico podľa úradu vlády v tejto veci komunikuje už niekoľko dní s relevantnými členmi vládneho kabinetu aj s predstaviteľmi maďarskej petrochemickej skupiny MOL.

Krasnodar, Rusko, protest

Kolaps v Krasnodare: Rusi vyšli do ulíc, starosta sa chcel pripútať k stĺpu. Umlčala ich až polícia

20.07.2024 18:02, aktualizované: 20:25

Problémy s elektrinou na juhu Ruska a na okupovanom ukrajinskom polostrove Krym sa začali 16. júla po skrate na Rostovskej jadrovej elektrárni.

cudzinec

Kto sa nepoučí z vlastnej minulosti,je nútený si ju opakovať.Budúcu koalíciu volili tí,ktorí dali moc do rúk šialencov a hlupákov vo voľbách 2020.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,445
Celková čítanosť: 9559795x
Priemerná čítanosť článkov: 3910x

Autor blogu