Založ si blog

Propaganda neoboľševických kreatúr alebo …

… trápenie krajiny,kde dnes na Slovensku znamenalo u nich pred týždňom,či skôr storočím.

A vraj pospolitá Slovač podlieha ruskej propagande,kričia nielen médiá,ale aj neslávne známy plešatý Tarzan Jarko z rodu obyčajných dezolátov.Ako to teda je ?

Keby sprostosť v poslednej vláde nekvitla (ešte šťastie,že nemôže nadnášať,lebo ministerku a podpredsedníčku vlády by museli uväzovať o stoličku kotevným lanom),tak by chápala jednoduchú rovnicu – kto nechce vojnu na Ukrajine,a chce jej rýchle skončenie,hľadá mierovú a hlavne rýchlu cestu.

A či už si to škrabáci z hlavných médií pripustia alebo nie,nikde sa nehovorí o mierovom riešení,ale všade len o dodávaní zbraní Kyjevu.Pritom skúsenosti z minulosti hovoria jasne.Koalícia spojencov dokázala rozvrátiť Irak,Afganistan alebo iné krajiny,ale pastieri kôz sa napriek tomu ubránili,ba dokonca v Afganistane im museli okupanti potupne vrátiť moc.Nič nové,však tam ani Sovieti či Briti predtým neuspeli.Len pripomeniem,že svetové spoločenstvo nijako pastierom kôz proti americko-britským agresorom nepomáhalo,a aj tak si poradili.Ako teda môže dopadnúť konflikt na Ukrajine ?

Ľudia budú trpieť dlhé roky,konflikt ostane zmrazený a víťazom budú výrobcovia zbraní

Ak niekto čaká víťazstvo Ukrajiny,je rovnaký šialenec,ako tí,čo po karibskej skúsenosti verili,že im prejde základňa NATO na Kryme.

Nikto nepochybuje,že treba donútiť Rusko,aby sa jeho vojská vrátili na rodnú hrudu.Vojenské prostriedky na to stačiť nebudú (pretože “civilizovaný” Západ je ochotný bojovať za Ukrajinu,ale len do posledného Ukrajinca).

Takže zhrnutie – čo nechápu jaternice v kostýmoch,chápe pospolitá Slovač.Nie je to o ruskej propagande,ale realite.Vojny vyvolávajú alebo tlieskajú im tí,ktorí v nich nikdy nebojujú.Tam zomiera a trpí len pospolitý ľud.

A ešte niečo – vládnu nám neoboľševici,ktorí len prezliekli kabáty,aby urobili kariéru.

Pacient z Trnavy pení

25.09.2023

A keďže nikto nemá voľnú zvieraciu kazajku,otravuje jedom nielen okolie. V každom prípade jeho správanie dokonale ilustruje,prečo sa vyhnúť aj jeho bývalým koaličným partnerom.Kto v mene zisku moci dokáže spolupracovať s nebezpečným psychopatom,nie je spôsobilý na riadenie štátu.Skôr na riadenie väzenskej podlahy. Vraj sa máme uskromniť,aby sa dal riešiť deficit [...]

Zasmrdelo a nič nebolo

24.09.2023

Igorko sa snažil.Opäť sľúbil odhalenia o Riškovi a opäť nič neukázal. Každý má právo voliť a povinnosť niesť následky svojej voľby.Poslednú voľbu „menšieho“ zla zaplatili životmi a zdravím tisíce ľudí. Čo tak hľadať a voliť dobro ?

Cynické trubky

24.08.2023

Podľa cynických trubiek je každý kritik západnej politiky ruským agentom,alebo čakateľom na pokyny či propagandu z ruskej ambasády. Cynické trubky si akosi nevšimli,že oplotená ambasáda,ktorá zohavila jedno z najkrajších miest v Bratislave,nie je ruská,ale – americká.A jej obyvateľov milujú všetci tak,že sa musia skrývať pred ich láskou za plotom. Sovietske [...]

Trump

Trump sa pri budovaní realitného impéria dopúšťal podvodu, rozhodol súd

26.09.2023 23:16

Trump a jeho spoločnosť masívne nadhodnocovali svoj majetok a zveličovali jeho čistú hodnotu.

náhorný karabach

Výbuch v sklade s palivom v Náhornom Karabachu si vyžiadal najmenej 125 obetí

26.09.2023 23:12

Karabašské úrady pri tom ešte v utorok ráno hlásili 20 mŕtvych a vyše 290 zranených.

Spojené voľby do regionálnych samospráv 2022

Predvolebná debata RTVS: Generálna prokuratúra by mala prejsť podľa SaS a SNS pod správu MS SR

26.09.2023 22:18

V predvolebnej diskusii sa na tom zhodli šéf SNS Andrej Danko a Branislav Gröhling z SaS.

voľby, debata, ta3, fico, pellegrini, šimečka, sulík, uhrík

Predvolebná superdebata ta3: Od stráženia hraníc až po schopnosť vládnuť

26.09.2023 21:45

V utorkovej diskusii sa stretli lídri strán Smer, PS, Hlas, SaS a Republika.

cudzinec

Nič nie je horšie,ako vláda zla,zrodeného z nenávisti a zákernosti.Nič nie je horšie,ako zverenie osudu národa do rúk neschopných ľudí s mesiášskym komplexom,ktorí sa spoja aj s Diablom,aby sa pomstili. Ako môže viesť spojenie s mafiou k potrestaniu mafie ?

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,435
Celková čítanosť: 9250033x
Priemerná čítanosť článkov: 3799x

Autor blogu