Ako Lipšic zrušil sám seba . ..

D.Lipšic vie veľmi dobre,že na post prokurátora nesmie v zmysle zákona o prokuratúre kandidovať osoba so záznamom v registri trestov.

A preto svojou kandidatúrou a prijatím funkcie špeciálneho prokurátora zrušil sám seba.Bolo len otázkou času,kto jeho konanie využije.

A je zbytočné viac rozoberať. Snáď len poznámka na adresu európskej komisie – prehliadaním nezákonnosti postavenia D.Lipšica len potvrdila,že na práve záleží len vtedy,ak to vyhovuje. 

Krvavý odkaz z Fashingtonu znie jasne …

05.01.2026

Ak budete zle vládnuť,prîdeme a budeme riadiť Vašu krajinu,kým nepochopíte,že nad všetkým stoja naše (zvrchovane demokratické) záujmy Nemá zmysel byť pobúrený reakciou šmatľavého Jarka na sociálnych sieťach,slintajúceho nad neschopnosťou ruských zbraní,ktoré sa pri vraźednom útoku amerických zabijakov nedostali ani do polohy aktivity (predsa len úplatok je menej [...]

A kedy budú chránení vodiči pred chodcami ?

24.11.2025

Ako sa zverejnila informácia o obnovení “absolútnej” prednosti chodcov,chodci sa opäť správajú ako odtrhnutí z reťaze. Sluchátka na ušiach,mamičky s kočíkom a mobilom na uchu,dôchodcovia s palicou … jednoducho doslova skáču do cesty.Nie je žiadnou výnimkou,keď sa zámerne vlečú cez cestu a pritom vyškierajú. Osobitnou kategóriou je ignorovanie povinnosti chodcov na [...]

Len tak … o následkoch novembra 1989

19.11.2025

Ideme oslavovať ? Môžeme začať … Osemhodinový pracovný čas sa zmenil na neobmedzený … Výchova detí sa realizuje … ak ostane čas Umelá zamestnanosť štátom sa zmenila na umelú zamestnanosť (sponzorovanú štátom v prospech “investorov” za žobrácku mzdu) Práva a povinnosti zodpovedajú spoločenskému statusu (či ste minorita alebo majorita,alebo či to vyhovuje [...]

Polícia / Policajné auto /

V druhom týždni 2026 sa stalo 160 dopravných nehôd, zomreli štyri osoby

13.01.2026 14:56

Od začiatku roka do 11. januára 2026 polícia zaznamenala 241 dopravných nehôd.

Harabin

Harabinovi potvrdili oslobodenie v kauze schvaľovania ruskej agresie

13.01.2026 14:39

Odvolanie prokurátora Najvyšší súd zamietol.

Kórea Jun

Prokuratúra žiada pre exprezidenta Jun Sok-jola trest smrti

13.01.2026 14:23

Exprezident je obvinený zo vzbury v súvislosti s vyhlásením stanného práva v decembri 2024.

SR Bratislava letisko BTS uzavreté poľadovica sneh doprava BAX

Aká je situácia na letiskách? Do Košíc sa cestujúci nedostali, na Londýn čakali v odletovej hale hodiny

13.01.2026 14:15

Zisťovali sme, ako poveternostné podmienky ovplyvnili situáciu na slovenských letiskách.

cudzinec

Kto sa nepoučí z vlastnej minulosti,je nútený si ju opakovať.Budúcu koalíciu volili tí,ktorí dali moc do rúk šialencov a hlupákov vo voľbách 2020.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,454
Celková čítanosť: 10242786x
Priemerná čítanosť článkov: 4174x

Autor blogu