“Úspech” testovania alebo komu kvapká na “karbid”

Stručne z regiónu – do hromadného testovania sa počítali pozitívne prípady v okrese Krupina na prstoch dvoch rúk.Po testovaní prišlo to,čoho sa kritici obávali – prudký nárast pozitívne testovaných.Včera – 8 ľudí,dnes 10.A celkový počet 163.

Myšlienka hodná šialenca – akoby chcel zisťovať v nevestinci syfilisom nakazené “sociálne pracovníčky” tak,že tam pošle celé mesto na radovánky grátis a potom všetkých otestuje.

Pozorne si pamätajte mená tých,čo sa zúčastňujú na tejto pomätenej vláde pod vedením egocentrika,ktorý pohŕda všetkým a všetkými,vrátane národa.A nechcite od nich,aby prejavili zamak morálky a vystúpili zo šialeného kolotoča pomsty.

Kto chce vykoreniť zlo podporou iného zla,zaslúži si svoj osud.Len prečo na to vždy doplatia nevinní ? A pokiaľ niekto nazýva úspechom štatistiku,v ktorej sa objavuje podiel pozitívnych vo výške 16-20% z testovaných,nezaslúži si iné označenie,ako – nebezpečný ….

A kedy budú chránení vodiči pred chodcami ?

24.11.2025

Ako sa zverejnila informácia o obnovení “absolútnej” prednosti chodcov,chodci sa opäť správajú ako odtrhnutí z reťaze. Sluchátka na ušiach,mamičky s kočíkom a mobilom na uchu,dôchodcovia s palicou … jednoducho doslova skáču do cesty.Nie je žiadnou výnimkou,keď sa zámerne vlečú cez cestu a pritom vyškierajú. Osobitnou kategóriou je ignorovanie povinnosti chodcov na [...]

Len tak … o následkoch novembra 1989

19.11.2025

Ideme oslavovať ? Môžeme začať … Osemhodinový pracovný čas sa zmenil na neobmedzený … Výchova detí sa realizuje … ak ostane čas Umelá zamestnanosť štátom sa zmenila na umelú zamestnanosť (sponzorovanú štátom v prospech “investorov” za žobrácku mzdu) Práva a povinnosti zodpovedajú spoločenskému statusu (či ste minorita alebo majorita,alebo či to vyhovuje [...]

Budú aj obete prepustené z hrobov ?

23.09.2025

Právo požiadať o prepustenie vyplýva zo zákona.A desiatky obetí či pozostalých žiadajú spravodlivosť – ich milovaní sa nikdy nevrátia,niet dôvodu na zľutovanie s vinníkom. Pochvaly alebo tresty … nič nezmenia na šialenstve 90.rokov.Pripraviť niekoho o život pre peniaze,naozaj niet väčšej zvrhlosti.A opakovane,to môže naozaj len psychopat. Médiá majú [...]

policajti, súd, obvinenie

Kauza z roku 2009: Krajský súd zrušil oslobodenie policajtov v kauze šikanovania rómskych detí

26.11.2025 13:36

Vec zároveň vrátil súdu prvého stupňa, aby ju v potrebnom rozsahu znovu prejednal a rozhodol.

Žilinka

Žilinka poslal Rašimu list, kritizuje zrýchlený režim pre ÚOO. Zamestnanci úradu hovoria o dehonestácii a oslabení ochrany

26.11.2025 13:13

Generálny prokurátor má vážne výhrady k návrhu transformácie Úradu na ochranu oznamovateľov. Ozvali sa aj samotní zamestnanci.

sociálne siete, mobil, telefón, internet

Máte po krk internetu? Prichádza alternatíva, spustenie sa očakáva už čoskoro

26.11.2025 12:54

Projekt má znížiť závislosť od zraniteľných podmorských káblov.

Vladimir Putin

Merz: Putin musí prijať, že nemá možnosť úspešne ukončiť vojnu na Ukrajine

26.11.2025 12:46

Podľa Merza bude Nemecko pokračovať v podpore Ukrajincov a plánuje na to využiť zmrazené ruské aktíva.

cudzinec

Kto sa nepoučí z vlastnej minulosti,je nútený si ju opakovať.Budúcu koalíciu volili tí,ktorí dali moc do rúk šialencov a hlupákov vo voľbách 2020.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,453
Celková čítanosť: 10189886x
Priemerná čítanosť článkov: 4154x

Autor blogu