Založ si blog

Mentálne porno sa nevydarilo . ..

Snaha vo verejno-bezduchej televízii bola,len chýbalo to podstatné – schopnosti účastníkov.Niekto chcel byť vtipný a výsledok pôsobil ako koncert metalovej kapely – na cintoríne.

Nevidim žiadny dôvod na pohoršenie nad počinom RTVS,skôr je veľa dôvodov na zamyslenie.Od poplatkov cez to podstatné – kvalitu vysielania.Iste,ani náhodou nemôžeme čakať kvalitu od slovenských “humoristov”,pretože tí sa na humor len hrajú a veľmi im to nevychádza.Časy inteligentného humoru sú zaprášené dychom desaťročí,stará garda pánov hercov sa už dávno vytratila a pri absolventoch dnešných umeleckých odborov platí to isté,ako pri iných “vzdelancoch” – čo nie je prirodzené,ani pozlátkom titulu nezaujme.

Talent s akademickým titulom môže priniesť vyššiu kvalitu diela,ale titul bez talentu prinesie len štatistiku.

Aj preto nemohla podivná gulášovina z dielne RTVS,poplatná len udržaniu lukratívnej pozície,niekoho pobúriť.Ak sa totiž niekto urazí nad správaním tvora s inteligenciou dážďovky,len klesne na úroveň – dážďovky.

Ak niečo vŕtalo v hlave ako odkaz spomínanej relácie,tak len myšlienka,kto a čo na jej účastníkoch testoval.Drogy to zjavne neboli,lebo aj ten zbytok výrazu,skrytého pod náhubkom,pôsobil ako úškrn konzumenta špagiet,dochutených konzervou pre mačky a posypaných práškom na čistenie riadu.Ani hlavný hosť programu,ministerka inkvizície,nepôsobil veľmi dôveryhodne.Celkom pochopiteľne,stelesniť niečo hlúpejšie ako je celkom prirodzené vystúpenie,sa veľmi nedá.No snaha bola,možno by mala ísť na školenie k svojmu šéfovi,ten má tak prirodzený talent,že nemusí nič hrať a napriek tomu dokáže vždy o čosi hlbšie klesnúť.

Z tejto “fazuľnice” na verejnoprávny spôsob by asi veľa efektu nebolo.A neviem si predstaviť,koľko by jeden musel skonzumovať,aby ostal po nej – aspoň závan … 

Paparazzi na Slovensku končia.

08.03.2021

Sledovanie novinárov sa dostalo do trestno-právnej roviny,čo je skvelá správa pre celú spoločnosť. Ak skončí právoplatným odsúdením vinníkov,bude sa môcť optikou konania v tejto veci môcť hľadieť na všetko,čo bude mať znaky sledovania. A teda aj na zásahy novinárov do súkromia iných osôb,ktoré úplne bežne sledovali a fotografovali počas súkromných [...]

Keď ide o moc, na obetiach (demokratom) nezáleží . . .

07.03.2021

Motto súčasnej vládnej koalície,ktorá si môže dovoliť týždňové prázdniny na premýšľanie v čase,keď umierajú denne desiatky a stovky obetí. Kto napriek súčasnému správaniu parlamentných strán bude pri najbližších voľbách uvažovať o ich podpore,asi nebude úplne v poriadku.Ak teda vynecháme záujmové skupiny,ktoré sledujú len stav bankových účtov. Jediným [...]

Sluhovia boľševického politbyra v Bruseli vraždia národy

06.03.2021

Stačí pozorne počúvať a dnes sa odhaľuje celá pravda o pozadí členstva Slovenska v EÚ,zločinnej privatizácii či výpredaji podnikov do rúk zahraničných subjektov,a iných udalostiach,ktorým doteraz mnohí nerozumeli a iní nechceli rozumieť.A niektorí (za judášsky groš) slúžili. Iste,čakať nejaké úprimné vyjadrenia od politika,akým je E.Kukan,nemôžeme [...]

Zabawa w chowanego

Poľského kňaza známeho z dokumentu o zneužívaní maloletých odsúdili na tri roky väzenia

08.03.2021 23:00

Podľa dokumentu kňaz zneužíval mladistvých zhruba štvrťstoročie, a to údajne za tichej ochrany vysokých cirkevných predstaviteľov.

Bate / Guinea /

Séria výbuchov v Rovníkovej Guinei si vyžiadala 98 obetí a 615 zranených

08.03.2021 22:38

Výbuchy nastali v skladoch munície a výbušnín na základni v prístavnom meste Bata, ekonomickom uzle krajiny, a spôsobili devastáciu budov v areáli i nespočetného množstva domov v okolitých štvrtiach.

Kiska / Čaputová /

Čaputová sa stretla s Kiskom. Niektoré výzvy sa podľa nich ani zmenou vlády zatiaľ nenaplnili

08.03.2021 19:20

Nebýva v politike zvykom, že nástupca so svojím predchodcom vo funkcii majú dobré vzťahy aj podobné pohľady na politický vývoj, priblížila prezidentka.

kollár

Podľa Kollára by Matovič a Sulík po odchode z vlády rozpútali peklo v parlamente

08.03.2021 16:51

Odstúpením Igora Matoviča a Richarda Sulíka z funkcií by sa podľa šéfa Sme rodina nič nezmenilo.

cudzinec

Nič nie je horšie,ako vláda zla,zrodeného z nenávisti a zákernosti.Nič nie je horšie,ako zverenie osudu národa do rúk neschopných ľudí s mesiášskym komplexom,ktorí sa spoja aj s Diablom,aby sa pomstili. Ako môže viesť spojenie s mafiou k potrestaniu mafie ?

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,275
Celková čítanosť: 7574885x
Priemerná čítanosť článkov: 3330x

Autor blogu