Založ si blog

Vláda “Obyčajného Teroru” sa zapíše do dejín Slovenska

Vládami teroru prešli rôzne krajiny počas rôznych období.Stačí spomenúť francúzsku revolúciu alebo hrôzovládu Stalina  … obdobia,keď tyrani neváhali zaútočiť ani na vlastný národ.

A Slovensko nemohlo ostať mimo tejto hanebnej kroniky dejín.Dnes máme aj my tyrana,ktorý v mene vlastného záujmu neváha pošliapať všetko a šliapať po všetkých,ktorí si dovolia nesúhlasiť.

Čo u iných zločinom nazýva,u seba s falošnými slzami len omylom označí a ešte falošnejsie hľadá výhovorky.Včera svoju vinu priznal,aby zajtra vo svojej tyranii pokračoval úplne rovnako.Ak nie ešte horšie.Márne pribúdajú obete … márne protestujú tí,ktorí sa svojou prácou osvedčili ako odborníci,on jediný si uzurpuje právo jedinej pravdy.

Tragikomická figúrka tyrana,ktorá sa dostala k moci,aby všetkým ukázala,kde je podstata tej hŕstky verných,bezočivo označenej veľkolepým slovom – HNUTIE

Každý tyran začínal klamstvom.A ak sa dostal k moci,boli jeho klamstvá len zanedbateľným prešľapom na krvavej mape obetí.Aj na Slovensku pribúdajú denne desiatky a niekedy aj stovky obetí.Pribúdajú tisíce nakazených … a mnohí z nich sa previnili len tým,že naivne naleteli sľubom tyrana (a iní sa ani tým neprevinili).Kto nie je chorý alebo mŕtvy,možno teraz trie biedu s psotou,aby si mohol tyran nafukovať svoje nekonečné ego.

Ten tyran,ktorý kričal o zodpovednosti (ale otvoril hranice v čase,keď bolo Slovensko ostrovom pokoja) … ten tyran,ktorý volal po sviatkoch v úzkom kruhu rodiny (ale vyňal z toho oligarchov,aby mohli zachovať svoje príjmy)

Ten tyran,ktorý hovorí o dobrovoľnosti,ale kto sa “dobrovoľne” nezúčastní,stane sa väzňom jeho tyranie a klesne ešte hlbšie do biedy,lebo si dovolil veriť tým,ktorí svoje stanovisko prácou i dôkazmi podporili,a vzoprel sa – tyranovi.

A tak sa stávajú aktuálne slová jedného velikána našich dejín …

A ty mor ho! — hoj mor ho! detvo môjho rodu,
kto kradmou rukou siahne na tvoju slobodu;
a čo i tam dušu dáš v tom boji divokom:
Mor ty len, a voľ nebyť, ako byť otrokom. (S.Chalupka)

 

Paparazzi na Slovensku končia.

08.03.2021

Sledovanie novinárov sa dostalo do trestno-právnej roviny,čo je skvelá správa pre celú spoločnosť. Ak skončí právoplatným odsúdením vinníkov,bude sa môcť optikou konania v tejto veci môcť hľadieť na všetko,čo bude mať znaky sledovania. A teda aj na zásahy novinárov do súkromia iných osôb,ktoré úplne bežne sledovali a fotografovali počas súkromných [...]

Keď ide o moc, na obetiach (demokratom) nezáleží . . .

07.03.2021

Motto súčasnej vládnej koalície,ktorá si môže dovoliť týždňové prázdniny na premýšľanie v čase,keď umierajú denne desiatky a stovky obetí. Kto napriek súčasnému správaniu parlamentných strán bude pri najbližších voľbách uvažovať o ich podpore,asi nebude úplne v poriadku.Ak teda vynecháme záujmové skupiny,ktoré sledujú len stav bankových účtov. Jediným [...]

Sluhovia boľševického politbyra v Bruseli vraždia národy

06.03.2021

Stačí pozorne počúvať a dnes sa odhaľuje celá pravda o pozadí členstva Slovenska v EÚ,zločinnej privatizácii či výpredaji podnikov do rúk zahraničných subjektov,a iných udalostiach,ktorým doteraz mnohí nerozumeli a iní nechceli rozumieť.A niektorí (za judášsky groš) slúžili. Iste,čakať nejaké úprimné vyjadrenia od politika,akým je E.Kukan,nemôžeme [...]

Zabawa w chowanego

Poľského kňaza známeho z dokumentu o zneužívaní maloletých odsúdili na tri roky väzenia

08.03.2021 23:00

Podľa dokumentu kňaz zneužíval mladistvých zhruba štvrťstoročie, a to údajne za tichej ochrany vysokých cirkevných predstaviteľov.

Bate / Guinea /

Séria výbuchov v Rovníkovej Guinei si vyžiadala 98 obetí a 615 zranených

08.03.2021 22:38

Výbuchy nastali v skladoch munície a výbušnín na základni v prístavnom meste Bata, ekonomickom uzle krajiny, a spôsobili devastáciu budov v areáli i nespočetného množstva domov v okolitých štvrtiach.

Kiska / Čaputová /

Čaputová sa stretla s Kiskom. Niektoré výzvy sa podľa nich ani zmenou vlády zatiaľ nenaplnili

08.03.2021 19:20

Nebýva v politike zvykom, že nástupca so svojím predchodcom vo funkcii majú dobré vzťahy aj podobné pohľady na politický vývoj, priblížila prezidentka.

kollár

Podľa Kollára by Matovič a Sulík po odchode z vlády rozpútali peklo v parlamente

08.03.2021 16:51

Odstúpením Igora Matoviča a Richarda Sulíka z funkcií by sa podľa šéfa Sme rodina nič nezmenilo.

cudzinec

Nič nie je horšie,ako vláda zla,zrodeného z nenávisti a zákernosti.Nič nie je horšie,ako zverenie osudu národa do rúk neschopných ľudí s mesiášskym komplexom,ktorí sa spoja aj s Diablom,aby sa pomstili. Ako môže viesť spojenie s mafiou k potrestaniu mafie ?

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,275
Celková čítanosť: 7574951x
Priemerná čítanosť článkov: 3330x

Autor blogu