Založ si blog

Kolónia “Slovensko” vládu nepotrebuje

Keď sa podriaďuje potrebám a želaniam iných.Záujmy národa a štátu sú kdesi na konci,ak ostanú čas a peniaze

Jednoduchá logika hovorí,ak sa nedajú využiť slovenské migy na obranu Slovenska,sotva ich použije Ukrajina.Alebo je to prvé tvrdenie klamstvo a potom by jeho autora z ministerstva obrany mal niekto (zákonne) riešiť.

Rovnaká logika hovorí,ak sa postavíte v akomkoľvek konflikte na niektorú stranu,stanete sa nepriateľom tej druhej.A to platí aj v prípade,ak “len” dodávate zbrane.Reakcia nepriateľskej strany je vždy nepredvídateľná.Môže si povedať,že ten “fľak” na mape Európy nestojí za pozornosť,ale nemusí.Stručne – vkladom iniciatívnych (vládnych a ústavných) blbcov do lotérie je osud národa (a teda aj našich rodín).

Páni,na Ukrajine sa bijú,choďte sa biť aj vy.Možno by to povedal Ľudovít XIV.,ale dnes nemáme 17.storočie

Nenávisť či skôr odpor Poliakov k Rusom alebo opačne,nevznikli na začiatku 2.svetovej vojny a ich korene nie sú v katynskom lese.Ťahajú sa stáročia a krv na rukách majú obe strany.Tak,ako svojho času delili Poľsko Stalin s Hitlerom,chceli predtým mať Poliaci spoločnú hranicu s Maďarskom alebo oveľa skôr sa snažili ovládnuť Moskvu pred nástupom Romanovcov a dosadiť vlastného “cára”.A o čosi neskôr sa poľsko-litovská únia niekoľkokrát delila,až nakoniec zanikla.

Keď sme boli deti,robili sa zbierky na rôzne “humanitné” ciele.Kde skončili,nikto nevedel.Isté je,že medzi podporou imperiálnych ambícií Sojuzu a Bielej chatrče nie je žiadny rozdiel.Vždy trpia nevinní.

Kto čakal,že krymská alternatíva kubánskej krízy bude Kremľom prehliadnutá alebo dokonca ignorovaná – je idiot a patrí na psychiatriu.

Keď skáčeš z mosta, poriadne vrieskaj …

30.03.2023

A predtým prestri na doskočisko plachtu,nech nemusia po tebe upratovať ten svinčík … V roku 2020 skákali z mosta voliči dosluhujúcej koalície,žiaľ vrieskali príliš potichu a tak skočili na hlavu národa.Následky sú fatálne – vyše dvadsaťtisíc obetí pandémie,priama účasť v konflikte Rusko-Ukrajina (ak niekto nechápe dôvody,nech skúsi pomoc psychiatra),a príchod [...]

Už nech je tá “trúba” na smetisku dejín …

27.03.2023

Vasilisa Premúdra alias bábkoherečka opäť perlila.Smutné je,že ani moderátor nepochopil,čo je podstatou diskusie a prizeral sa monológu “kráľovnej” hlúpych výrokov … Akoby nám nestačila hanba z produkcie intelektuálnej “pornografie”,kde sa vieme dokonale zosmiešniť aj nomináciami kandidátov na odborné funkcie v rámci medzinárodných inštitúcií,hoci veľmi [...]

Usvedčení v priamom prenose – “demokrati” sú zlodeji a zradcovia !

22.03.2023

Asi by sa dalo skončiť nadpisom a poznámkou – ukázalo sa,že (podľa predpokladov) sme vedeli a vieme udržiavať a prevádzkovať lietadlá MIG-29 vo vlastnej réžii,ale údržba sa od začiatku (údajne pre nedostatok financií) zanedbávala alebo sa na jej realizáciu uzatvorili nevýhodné zmluvy (a preto boli ruskí technici na Slovensku) A len sa potvrdilo,že od roku 1990 sa [...]

ZHROMAŽDENIE: Odsúdenie nenávisti voči LGBTI

Skupina poslancov vyzýva Hegera zrušiť štandardy pre transrodových ľudí

31.03.2023 13:26

Podpísaní poslanci tvrdia, že usmernenia a postupy sa netýkajú iba liečby.

škola, učitelia, vyučovanie,

Ministerstvo školstva vybralo 40 pilotných škôl, ktoré budú od septembra učiť po novom

31.03.2023 13:13

Pre vysoký záujem sa rezort rozhodol v prvom roku zavádzania zapojiť vyšší počet základných škôl, ako sa pôvodne plánovalo.

Ukrajina Rusko Vojna

Zelenskyj: Po Buči sa svet zmenil, otvorili sa mu oči

31.03.2023 12:16

Dôkazy o zločinoch, ktorých sa podľa ukrajinských predstaviteľov dopustili ruskí vojaci, zhromažďujú medzinárodní vyšetrovatelia.

mimoriadna schôdza, predčasné voľby, migy, poslanci, parlament

Plat poslanca sa nebude znižovať, plénum odmietlo Matovičovu novelu

31.03.2023 11:31, aktualizované: 12:39

Výška poslaneckého platu za rok 2022 bola 3 270 eur.

cudzinec

Nič nie je horšie,ako vláda zla,zrodeného z nenávisti a zákernosti.Nič nie je horšie,ako zverenie osudu národa do rúk neschopných ľudí s mesiášskym komplexom,ktorí sa spoja aj s Diablom,aby sa pomstili. Ako môže viesť spojenie s mafiou k potrestaniu mafie ?

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,417
Celková čítanosť: 9009169x
Priemerná čítanosť článkov: 3727x

Autor blogu