Založ si blog

Keď skáčeš z mosta, poriadne vrieskaj …

A predtým prestri na doskočisko plachtu,nech nemusia po tebe upratovať ten svinčík …

V roku 2020 skákali z mosta voliči dosluhujúcej koalície,žiaľ vrieskali príliš potichu a tak skočili na hlavu národa.Následky sú fatálne – vyše dvadsaťtisíc obetí pandémie,priama účasť v konflikte Rusko-Ukrajina (ak niekto nechápe dôvody,nech skúsi pomoc psychiatra),a príchod inkvizície na obzore.

Inkvizícia by sa dnes hodila Remišovej,ktorá pení pri pohľade na kritikov,vyvracajúcich jej verejne prednesené tuposti.Keby mala štipku sebakritiky,už dávno by šmatľala niekde v závetrí.Čakať bezmála deväť mesiacov na voľby pri jej “geniálnej” apke Slovensko v mobile,to je naozaj unikát.Výrazná časť voličov musí používať občiansky preukaz s čipom a voľby prebiehajú ako v stredoveku ? Komu to asi vyhovuje ?

Nie,vôbec neverím v manipuláciu volieb.Ani snahu o manipuláciu výsledkov.Akurát je mi divné,prečo v posledných voľbách vyznalo lásku 25% zúčastnených voličov verejne známemu psychopatovi … 

Tvorcovia seriálu Cirkus Humberto by sa obesili od zúfalstva,keby videl ten cirkus v slovenskom parlamente,ktorý nepotrebuje ani románovú predlohu,ani skvelých hercov a už vôbec nie scenár a réžiu.

A Štúrovci by hneď písali ďalšie pamflety,len nie na uhorských utláčateľov.A možno by sa snažili dožiť roku 2048,aby mohli začať ďalšiu revolúciu,v mene národa a jeho objavenia zdravého rozumu.Viera v to druhé by však bola v dnešných podmienkach asi skôr prejavením naivity.

Pred pár dňami som sa dozvedel,že na Ukrajine sa bojuje za nás.Akurát som sa nedozvedel,prečo sa nám po Slovensku presúšajú arogantní potetovani smradi,na ktorých sa vzťahuje branná povinnosť.A čím to je,že väčšina z nich skupuje rôzne reštauračné a rekreačné zariadenia,honosí sa luxusom a peniazmi … a naťahuje napriek tomu paprče a žiada o podporu štátu,kde sú hosťami … nie pánmi !

Propaganda neoboľševických kreatúr alebo …

04.06.2023

… trápenie krajiny,kde dnes na Slovensku znamenalo u nich pred týždňom,či skôr storočím. A vraj pospolitá Slovač podlieha ruskej propagande,kričia nielen médiá,ale aj neslávne známy plešatý Tarzan Jarko z rodu obyčajných dezolátov.Ako to teda je ? Keby sprostosť v poslednej vláde nekvitla (ešte šťastie,že nemôže nadnášať,lebo ministerku a podpredsedníčku vlády [...]

Pri sprostom voličovi sú voľby zbytočné

14.04.2023

Sledujúc prieskumy verejnej mienky a diskusie na sociálnych sieťach som dospel k záveru,že voľby nepotrebujeme. Slovenský volič má možno v hlave guláš,no skôr poriadne “nasraté”.Prieskumy hovoria jasne.Ani záplava káuz,klamstiev a sprostosti v priamom prenose ho nezobudila.Naďalej dôveruje tým,ktorí si s ním a jeho životom pravidelne vytierajú zadok. Prieskumy zatiaľ [...]

Dezinformačný valec alebo rusko-poľské vzťahy inak … ačodebilizmus v praxi

09.04.2023

Z niekdajšej poľsko-litovskej únie ostali len spomienky a dejiny.Dejiny štátu,kde sa kráľ volil a platili len jednohlasne podporené návrhy. Katyň a povraždení poľskí dôstojníci.Z archívu ČTK vystrekol gejzír účelovej propagandy.Asi im nikto nepovedal,že kdesi po boľševickej revolúcii si ktosi vo Varšave uvedomil ideálny čas na nejaké možné územné zisky a naivne [...]

Robert Fico, Brusel, summit EÚ-Turecko

Hrozí Smeru vylúčenie z frakcie európskych socialistov? Podľa europoslanca Bilčíka príde k ráznej reakcii Bruselu

05.06.2023 20:00

Na Roberta Fica nemusí nikto žalovať. V Bruseli dobre vedia, kto je zač, hovorí europoslanec Vladimír Bilčík.

Lucia Ďuriš Nicholsonová, Eduard Heger

Politológ Štefančík: Nicholsonová môže byť klesajúcej strane Demokrati na príťaž

05.06.2023 20:00

Predvolebné spájanie sa môže podľa politológa Hegerovým Demokratom vypomstiť.

búrka, lejak, dážď

Na utorok vydali výstrahy pred búrkami, platia pre celé Slovensko

05.06.2023 19:14

Na západe krajiny platí výstraha SHMÚ už od polnoci.

mike pence

Do volebného boja o Biely dom vstúpil republikán Mike Pence

05.06.2023 18:55

Pence pôsobil ako viceprezident Donalda Trumpa, ktorý svoju kandidatúru ohlásil už vlani v novembri.

cudzinec

Nič nie je horšie,ako vláda zla,zrodeného z nenávisti a zákernosti.Nič nie je horšie,ako zverenie osudu národa do rúk neschopných ľudí s mesiášskym komplexom,ktorí sa spoja aj s Diablom,aby sa pomstili. Ako môže viesť spojenie s mafiou k potrestaniu mafie ?

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,420
Celková čítanosť: 9088126x
Priemerná čítanosť článkov: 3755x

Autor blogu